Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Z wrocławskiego lotniska na Korfu

Grecka wyspa Korfu to nowa destynacja na lato 2020 z Portu Lotniczego Wrocław. Linie Ryanair ogłosiły, że od czerwca będą latać tam w każdy czwartek

Górzysta wyspa z pięknymi lazurowymi plażami – tak właśnie wygląda Korfu, na które od 4 czerwca można polecieć z liniami Ryanair prosto z Wrocławia.

- Siatka lotów w nadchodzącym sezonie zapowiada się niezwykle ciekawie – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży lotniska we Wrocławiu. - Korfu to kolejna, piąta już nowość na lato 2020. Pasażerowie lecący z Wrocławia, tylko na gorącym Południu, mają do wyboru nie tylko Korfu, ale także Zadar w Chorwacji czy stolicę Sardynii, Cagliari. 

Na Korfu polecimy raz w tygodniu, a lot potrwa 2 godziny i 15 minut. Samoloty z Wrocławia będą startowały w każdy czwartek o godzinie 12.50, a z Korfu o godzinie 16.30. Przewoźnik już uruchomił sprzedaż biletów. Ceny są atrakcyjne, np. za bilety na podróż w dwie strony w terminie 4-11 czerwca zapłacimy 332 zł*.

Debiutujące w nowym rozkładzie Korfu od Ryanair będzie trzecim greckim kierunkiem w ofercie przewoźników niskokosztowych dostępnym dla podróżnych z Portu Lotniczego Wrocław. W letnim rozkładzie lotów, który obowiązuje od 29 marca, będą dostępne także Ateny oraz Chania na Krecie.

W nowym sezonie na pasażerów czeka aż pięć nowości. Oprócz Korfu, 30 marca z wrocławskiego lotniska wystartują pierwsze samoloty linii Norwegian na lotnisko Oslo-Gardermoen, 3 kwietnia będzie można polecieć liniami Wizz Air z Wrocławia do Zaporoża, 4 kwietnia podróżni odlecą do stolicy Sardynii, Cagliari, a już 1 maja samoloty Ryanair zabiorą pasażerów do chorwackiego Zadaru.

 * Ceny z systemu rezerwacyjnego przewoźnika aktualne na dzień 17 lutego 2020 r.

Udostępnij >
T