Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Zapraszamy na Targi Pracy w dniu 7 czerwca 2019 roku

Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy oraz Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy, które odbędą się dnia 7 czerwca 2019 r. w godz. 9:00 - 14:00.

Organizowane przez nas Targi Pracy, odbywające się od roku 2006, mają już swoją tradycję i na stałe wpisały swoją obecność w kalendarz znaczących imprez na lokalnym rynku pracy. Targi odbędą się na terenie Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP Wrocław przy ul. Glinianej 20-22 i są adresowane do pracodawców oferujących wolne miejsca pracy na terenie Wrocławia lub Powiatu Wrocławskiego. Wystawcom umożliwiamy skorzystanie ze stoisk wystawienniczych, gwarantujemy dobrą organizację i promocję imprezy, którą będziemy realizować w lokalnych mediach, Internecie, na uczelniach oraz w instytucjach publicznych. Udział w targach umożliwi Państwu zaprezentowanie ofert pracy osobom bezrobotnym, poszukującym pracy oraz planującym zmianę miejsca zatrudnienia.

Zapraszając serdecznie do udziału w imprezie, oczekujemy na zgłoszenia udziału, które przyjmujemy do dnia 24 maja br.

Wszelkie pytania w sprawach organizacyjnych proszę kierować do osoby odpowiedzialnej za organizację targów: Maciej Sałdacz, tel. 071 77 01 736, maciej.saldacz@pup-wroclaw.pl.

Udostępnij >
T