Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Zmiany w zarządzie ARAW

Ewa Kaucz nie będzie już prezesem Agencji Aglomeracji Wrocławskiej. Na tym stanowisku zastąpi ją Magdalena Okulowska

Ewa Kaucz pracowała w ARAW od 2007 roku pełniąc funkcję wiceprezesa spółki, a od lipca 2017 kierowała nią na stanowisku prezesa. W czasie jej pracy, ARAW pozyskał około 250 inwestorów, którzy stworzyli niemal 100 tys. miejsc pracy na terenie aglomeracji. Swoją dalszą karierę zamierza związać z sektorem prywatnym – będzie zarządzać powstającym na Wyspie Słodowej kompleksem Concordia Hub.  

Decyzją Radny Nadzorczej ARAW nową prezes spółki została Magdalena Okulowska – absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na Wydziale Filologicznym o specjalności Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. W 2010 roku uzyskała tytuł doktora nauk humanistycznych w dziedzinie komunikacji społecznej. Ukończyła także studia podyplomowe - Akademia Liderów Kultury na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

W 2005 roku Magdalena Okulowska  została zastępcą dyrektora Biura EURO 2012 w Urzędzie Miejskim Wrocławia, gdzie była odpowiedzialna za promocję i komunikację Turnieju UEFA EURO 2012. W latach 2013-2017 pełniła funkcję zastępcy Dyrektora Departamentu Prezydenta. Tam koordynowała pracę biur: Promocji Miasta, Komunikacji Społecznej i Współpracy z Zagranicą. W 2018 roku została zatrudniona we Wrocławskim Parku Technologicznym, gdzie odpowiadała za marketing i public relations Parku oraz promocję działających tam  firm.

Udostępnij >
T