Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Zostań liderem dolnośląskiego biznesu

Prestiż, promocja oraz potwierdzenie skuteczności i kreatywności w działaniu – na to wszystko mogą liczyć laureaci „Dolnośląskiego Gryfa – Nagrody Gospodarczej”. Aby go zdobyć, wystarczy zgłosić swoje uczestnictwo w konkursie. Rozpoczęło się już przyjmowanie zgłoszeń.

Już od połowy lipca przedsiębiorstwa i jednostki samorządu terytorialnego z Dolnego Śląska, które chcą wziąć udział w tegorocznym konkursie „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”, mogą się do niego zgłaszać.

- Aby mieć szansę na własnego Gryfa wystarczy wypełnić ankietę zgłoszeniową, na podstawie której oceny uczestników dokonuje kapituła konkursu, w skład której wchodzą wybitni eksperci ze świata biznesu, nauki i polityki – mówi Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy. -  Z pewnością istotne jest to, że udział w tym przedsięwzięciu nie wiąże się z żadnymi opłatami. Nie udzielamy też informacji o tym, kto zgłosił się do naszego konkursu. Nikt więc nie będzie się czuł przegrany, jeśli nie zostanie laureatem. Za to wszyscy uczestnicy są zaproszeni na Wielką Galę Biznesu, podczas której poznamy laureatów.

W ankiecie zgłoszeniowej oprócz danych firmy, należy krótko zaprezentować uczestnika oraz uzasadnić, dlaczego powinien on otrzymać Dolnośląskiego Gryfa w danej kategorii. Trzeba również podać wielkość obrotów oraz zysku, jakie zostały osiągnie w ciągu ostatnich trzech lat. Jedynym kryterium koniecznym do wzięcia udziału w naszym przedsięwzięciu jest zarejestrowana działalność na terenie Dolnego Śląska, również w postaci filii lub oddziału.

W tym roku przewidziano osiem kategorii konkursowych. Są to m.in. Innowacyjny pomysł na biznes lub rozwój, Start-Up Roku, Dolnośląski Produkt Roku, Pionier Wieku Cyfrowego, Nagroda za działania proekologiczne, Nagroda dla samorządów za przedsięwzięcia angażujące społeczność lokalną, Skuteczna Kampania Marketingowa oraz Wizjoner Przestrzeni.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://gryfy.pl/ankiety/. Można je przesyłać do 15 września 2019 roku.

Tegoroczna Wielka Gala Biznesu XVI edycji konkursu odbędzie się 21 października 2019 roku w Narodowym Forum Muzyki.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Pracodawcy RP oraz partner merytoryczny – firma PwC. Mecenat nad konkursem objął mBank S.A.

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Promuje innowacyjność i dynamikę rozwoju dolnośląskich firm, docenia zaangażowanie inwestycyjne i zauważa działania na rzecz lokalnych społeczności. Wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje i organizacje, które tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska. 

Udostępnij >
T