Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Amazon nagrodził własne gwiazdy dobroczynności

W związku z tym, że w 2020 roku, niesienie pomocy innym jest szczególnie ważne, Amazon docenił pracowników, którzy nie tylko wykonali w ostatnich miesiącach wspaniałą pracę, ale także wspierali potrzebujących.

Amazon Box Stars to konkurs, który ma na celu wyłonienie i docenienie pracowników we wszystkich centrach logistycznych, którzy w tym roku wspierali innych - zarówno w pracy, jak i w swoich społecznościach lokalnych. Pracownicy Amazon nominowali swoich kolegów i koleżanki z zespołów, opisując ich niezwykłe dokonania z ostatnich miesięcy.

W ramach konkursu Box Stars w podwrocławskim centrum główna nagroda trafiła do Izabeli, która angażuje się w liczne akcje charytatywne, wspiera podopiecznych Domu Dziecka i organizuje pomoc zwierzętom z lokalnego schroniska. Prezent  – niespodziankę osobiście wręczyła jej aktorka Anna Dereszowska podczas wizyty  w Bielanach Wrocławskich. Podobne wyróżnienie otrzymał Adam, który pracuje w oddziale Amazon w Okmianach, a poza pracą organizuje zbiórki żywności, pomaga niepełnosprawnym oraz wspiera osoby wychodzące z nałogów.

Film z uroczystego wręczenia nagrody Box Stars w centrum logistycznym Amazon w Bielanach Wrocławskich można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=xn45X401Fq4. W Okmianach spełniliśmy z kolei marzenie Adama: https://www.youtube.com/watch?v=ayOHd6-qz6k

 

Udostępnij >
T
separator