Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Archicom z rekordowym wynikiem kwartalnej sprzedaży

W pierwszym kwartale 2021 roku Archicom wypracował najlepszy wynik sprzedażowy w historii – o 53% lepszy od analogicznego kwartału roku ubiegłego.

W ciągu pierwszych trzech miesięcy tego roku we Wrocławiu nabywców znalazło aż 377 lokali Archicomu, co oznacza wynik o 53% lepszy od analogicznego kwartału roku ubiegłego (246 szt.) i aż o ponad 50 szt. lokali sprzedanych więcej od rekordowego kwartału spółki. W pierwszym kwartale deweloper przekazał również klientom aktami notarialnymi 114 lokali.

– Już pod koniec ubiegłego roku obserwowaliśmy ożywienie w rozmowach z klientami oraz przyspieszenie ich decyzji o zakupie mieszkania. Na rynek wrócili też nabywcy, którzy zakup mieszkania traktują jako bezpieczną i długoterminowo opłacalną lokatę oszczędności. Dobrą decyzją okazało się wprowadzenie do sprzedaży kolejnych etapów Olimpii Port i Browarów Wrocławskich – mówi Tomasz Ślęzak, Członek Zarządu Grupy Archicom. – Jeszcze w drugim kwartale planujemy uzupełnienie oferty dbając o jej zróżnicowanie pod względem lokalizacji oraz standardów lokali.

W ostatnich trzech miesiącach największy udział w sprzedaży Archicomu miało osiedle Awipolis na willowym Oporowie (72 lokale), Planty Racławickie na Krzykach (67 lokale), a także wieloetapowa Olimpia Port (65 lokale), której oferta powoli się wyczerpuje oraz historyczny kompleks mixed-use Browary Wrocławskie (59 lokale).

Udostępnij >
T
separator