Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
City Park Wrocław rośnie

Nowo powstający obiekt SBU przy wrocławskim porcie lotniczym to kolejna inwestycja Ideal Idea, zapewniająca unikalne i elastyczne przestrzenie biznesowe najwyższej jakości. City Park Wrocław II został w pełni wynajęty na długo przed zakończeniem budowy.

City Park Wrocław II to już drugi dolnośląski projekt w modelu SBU - „Small Business Units” realizowany przez firmę Ideal Idea, która jest pionierem we wdrażaniu tego typu rozwiązań w Polsce. Obiekty SBU od Ideal Idea można przeznaczyć zarówno na niewielkie magazyny jak i reprezentacyjne biura, które oferują wiele możliwości adaptacyjnych oraz optymalizują procesy, przyczyniając się do zwiększenia zysku wielu branż.

– Elastyczne przestrzenie, nowoczesne rozwiązania i najwyższy standard wykończenia oferowany w obiektach typu SBU od Ideal Idea doskonale wpisują się w aktualne potrzeby rynkowe. Proces komercjalizacji City Park Wrocław II był najszybszym w historii istnienia naszej firmy - mówi Justyna Markowska, członek zarządu, Ideal Idea.

W ramach rozbudowy City Park Wrocław powstaną dwa nowe budynki: H3 i H4. Po ich wybudowaniu powierzchnia parku przekroczy 20000 m2. W powstających obiektach inwestor oferował większe moduły magazynowe - od 700 m2 wzwyż oraz nowoczesne biura od 110 m2. W przypadku tej inwestycji każdy z realizowanych budynków został wynajęty w całości dwóm niezależnym najemcom.

Projekt City Park Wrocław zostanie wybudowany zgodnie ze standardami BREEAM. Fakt ten potwierdza spełnienie przez Ideal Idea ważnych wymagań z obszarów takich jak: dbałość o środowisko, innowacyjność, optymalizacja kosztów eksploatacji czy też komfort pracy.

– Wysokiej jakości powierzchnie magazynowe wraz z wyrafinowaną powierzchnią biurową o świetnie skomunikowanych parametrach są odpowiedzią Ideal Idea na potrzeby najemców. Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość biznesowa, w tym zjawisko rosnących kosztów utrzymania biur w centrach miast spowodowało, że firmy szukają możliwości zapewnienia wspólnego funkcjonowania powierzchni magazynowej oraz biurowej. Wysoki standard wykończenia, a także doskonale skomunikowane inwestycje są atrakcyjne dla setek pracowników zatrudnianych przez naszych klientów w realizowanych przez nas inwestycjach, a dla zarządów są motorem do przeniesienia tam siedzib swoich firm. Dostrzegliśmy te potrzeby już wiele lat temu i dlatego jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek model SBU - twierdzi Andrzej Dużyński, prezes zarządu Ideal Idea.

City Park Wrocław II położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego lotniska im. Mikołaja Kopernika.

Zakończenie budowy oraz oddanie do użytku nowego City Park Wrocław II planowane jest na przełomie I i II kwartału 2023 r.

Firma Ideal Idea powstała w 2008 r. z inicjatywy Andrzeja Dużyńskiego. Ideal Idea łączy funkcje biur klasy A z magazynami wysokiego składowania i tworzy miejskie parki biurowo-magazynowe, charakteryzujące się doskonalą lokalizacją, dogodną komunikacją miejską, elastycznością w doborze metrażu oraz najwyższym standardem wykończenia. Obecnie w portfolio firmy znajduje się 10 budynków zlokalizowanych w parkach biznesowych w Warszawie i Wrocławiu o łącznej powierzchni ponad 50000 m2, będących motorem rozwoju dla ponad 30 firm.

Udostępnij >
T
separator