Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Concordia Design została budynkiem roku na świecie

Budynek Concordia Design Wrocław otrzymał prestiżową nagrodę w konkursie "Building of the Year" organizowanym przez ArchDaily - największą na świecie platformę architektoniczną.

Concordia Design Wrocław, zlokalizowana na Wyspie Słodowej 7, otrzymała nagrodę "Building of the Year" w kategorii "biura". Tym samym znalazła się wśród 15 wyjątkowych inwestycji na świecie.

Wrocławski budynek znalazł się w doskonałym towarzystwie. W finale kategorii "biura" znaleźli się również: Summers Office Building w Buenos Aires, kampus koncernu Axel Springer w Berlinie, Neri&Hu and Design Republic's New Home w Szanghaju czy siedziba główna grupy Le Monde w Paryżu.

W głosowaniu wzięło udział 200 tys. osób.

Concordia Design Wrocław to nowoczesne centrum kreatywności i biznesu na Wyspie Słodowej. To miejsce pracy, ale także spędzania czasu wolnego. Bryła budynku łączy w sobie odrestaurowaną XIX-wieczną kamienicę i nowoczesną część przystosowaną do planowanych funkcjonalności. Stworzono tu przeszkloną przestrzeń restauracyjną, biura i coworking, a także kompleksowe centrum eventowe. Atutem obiektu jest również bar na tarasie z pięknym widokiem na miasto.

Obiekt został zaprojektowany przez topową europejską pracownię architektoniczną MVRDV.

Udostępnij >
T
separator