Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Cukiernia Sowa otwiera kolejny lokal we Wrocławiu

Poczęstunek, słodkie promocje oraz warsztaty tematyczne - to właśnie te atrakcje towarzyszyć będą otwarciu Cukierni Sowa w CH Wroclavia, które zaplanowano na 27 kwietnia. Nowy lokal będzie dziewiątym obiektem tej firmy w stolicy województwa dolnośląskiego.

Aż przez cztery dni – od 27 do 30 kwietnia – klienci będą mogli wziąć udział w wyjątkowych warsztatach prowadzonych przez mistrzów cukiernictwa i ekspertów z Cukierni Sowa. Tajniki wyjątkowych tortów i ręcznie robionych słodkich dekoracji przed uczestnikami wydarzenia sama mistrzyni świata w dekoracji tortów, Jowita Woszczyńska. W programie nie zabraknie też ciekawostek dotyczących kawy. Sekrety baristycznego świata będzie można poznać dzięki warsztatom “Od ziarnka… do kawy, czyli wszystko o kawie” oraz “Jaka jest najlepsza kawa na świecie? Ta, którą sam przygotujesz”. A na deser… coś wytrawnego, czyli degustacje “Lunchowy zawrót głowy”. Na klientów będą czekać także słodkie upominki.

Dodatkowo, w ramach świętowania otwarcia Cukierni Sowa we Wroclavii będzie można skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej. I to przez ponad miesiąc! Od 27 kwietnia do 15 mają smakosze odwiedzający Cukiernię Sowa w CH Wroclavia będą mogli skusić się na kawę filtrowaną za 1 zł jako dodatek do dowolnej kanapki, bajgla czy sałatki oraz będą mogli skorzystać z promocji -50% na drugi tort, tartę czy okrągły sernik na wynos. Natomiast od 16 do 31 maja Wrocławianie będą mogli odkrywać ofertę chrupiącego pieczywa w jeszcze lepszych cenach! Przy zakupie dowolnych dwóch produktów z oferty “pyszne z pieca”, trzeci produkt będzie można otrzymać za 1 grosz.

W Cukierni Sowa w CH Wroclavia znajdziemy szeroki asortyment - słodkie wyroby, ręcznie robioną galanterię czekoladową, kawę z własnej palarni oraz chrupiące pieczywo prosto z pieca. Cukiernia znajdująca się tuż przy wejściu od strony Dworca PKP zaspokoi więc potrzeby zarówno tych, którzy mają ochotę na słodka przerwę podczas zakupowego szaleństwa, jak i tych, którzy chcą zaspokoić głód w podróży, sięgając po kanapkę i kawę na wynos.

Nowo otwarta cukiernia będzie 165 sklepem sieci Cukiernia Sowa i jednocześnie dziewiątym słodkim punktem tej marki na mapie Wrocławia. Cukiernia Sowa jest zlokalizowana na parterze CH Wroclavia (ul. Sucha 1), tuż przy wejściu od strony Dworca PKP. Sklep będzie czynny dla klientów w godzinach otwarcia galerii - od poniedziałku do soboty w godz. 9-21 oraz w niedziele handlowe w godz. 9-21.

Udostępnij >
T
separator