Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Członkowie ZIG mają szansę na tańszy prąd

Firmy należące do Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy mają szansę dołączyć do grupy zakupowej organizowanej i prowadzonej przez Biuro Optymalizacji Kosztów GK Impel. Pozwoli im to na zakup energii elektrycznej w 2023 roku w znacznie niższych cenach niż rynkowe.

Spółki GK Impel oraz partnerzy biznesowi ZIG tworzą grupę zakupową nieprzerwalnie od 2014 roku. Ze względu na potencjał zakupowy, możliwa jest negocjacja atrakcyjnych warunków handlowych z największymi przedsiębiorstwami energetycznymi. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie ceny niższej o około 20% od cen rynkowych dla odbiorów C i B.

Założeniem grupy zakupowej jest uzyskanie wspólnej korzyści z tytułu połączenia potrzeb zakupowych i dzięki temu osiągnięcia korzyści dla wszystkich firm. Udział w grupie zakupowej jest bezpłatny dla każdego przedsiębiorcy. Nie wiążą się z tym żadne opłaty czy prowizje.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 maja 2022 r.

Wszyscy zainteresowani przystąpieniem do organizowanej przez ZIG grupy zakupowej, proszeni są o kontakt z Zachodnią Izbą Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy pod nr tel: 510 015 811 lub 510 015 810.

Udostępnij >
T
separator