Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Dolnośląskie Gryfy – dodatkowe dni na zgłoszenia

Do 3 października 2020 roku przedłużono termin przyjmowania zgłoszeń firm, instytucji i samorządów, które chcą zdobyć jedną ze statuetek tegorocznego Gryfa. W tym roku przewidziano aż sześć nowych kategorii

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to jeden z najbardziej znanych i prestiżowych konkursów biznesowych w regionie. Innowacyjność, dynamika rozwoju, zaangażowanie inwestycyjne, a także działania na rzecz lokalnej społeczności – to z pewnością atuty jego laureatów. Aby kandydatom do tej nagrody dodatkowo ułatwić wzięcie udziału w tegorocznej edycji przedsięwzięcia, termin składania zgłoszeń został przedłużony do 3 października 2020 r.

- Ostatnie miesiące były dość trudne zarówno dla przedsiębiorców, jak i samorządów – mówi Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy. – Również my, organizatorzy konkursu, do końca nie byliśmy pewni, czy w tym roku będzie możliwe zorganizowanie tego wydarzenia. Na szczęście udało się. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że potencjalni kandydaci do nagrody Dolnośląskiego Gryfa, mieli mniej czasu na przygotowanie się do uczestnictwa w konkursie . Dlatego dla ich wygody, postanowiliśmy przesunąć  termin przyjmowania zgłoszeń o kilka dni. Mam nadzieję, że dzięki temu rywalizacja będzie naprawdę imponująca.    

Podczas tegorocznej edycji zostaną przyznane statuetki Dolnośląskiego Gryfa w ośmiu kategoriach. Sześć z nich to zupełnie nowe lub też odświeżone propozycje. Należą do nich: Nagroda za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, Nagroda za sukces w biznesie dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych, Nowoczesny pracodawca, Lider transformacji biznesu, Firma świadoma ekologicznie oraz Samorząd wspierający biznes. Gryfy przyznane zostaną także w dwóch znanych już wszystkim kategoriach: Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes / rozwój oraz Dolnośląski Produkt Roku.

Spośród kandydatów w każdej kategorii kapituła konkursu wybiera trzech nominowanych, a następnie zwycięzcę, który otrzymuje statuetkę Dolnośląskiego Gryfa.

Jedynym kryterium koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest zarejestrowana działalność na terenie Dolnego Śląska, również w postaci filii lub oddziału. Start w tym przedsięwzięciu nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Organizatorami konkursu są: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Partner Merytoryczny firma PwC.

Zgłoszenia do udziału w 17. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” można przesyłać do 3 października 2020 roku. Ankiety konkursowe dostępne są w wersji online na stronie www.Gryfy.pl/ankiety/.

 

 

Udostępnij >
T
separator