Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Dowiedz się więcej o tym, jak płacić małe podatki

Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy zaprasza na bezpłatny webinar „Optymalizacja podatków w małych i średnich firmach”, który odbędzie się 17 listopada 2022 roku o godz. 13.00.

Przy optymalizacji podatkowej małych i średnich firm podstawą jest wybór właściwej formy prawnej działalności oraz formy opodatkowania przedsiębiorstwa. Pozostają one kluczowe, jeśli biznes ma funkcjonować w odpowiedni sposób. Wybór błędnego opodatkowania może w efekcie skutkować nadmiernymi obciążeniami podatkowymi, czy brakiem możliwości skorzystania z korzystnych ulg podatkowych. Przedsiębiorcy najczęściej dokonują wyboru pomiędzy dwiema formami opodatkowania: opodatkowaniem na zasadach ogólnych oraz w formie zryczałtowanej. Każda ma swoje wady i zalety. Warto się dowiedzieć więcej na ten temat.

Webinar poprowadzi Rafał Kufieta – radca prawny, CEO KHG Podatki & Księgowość, założyciel i Prezes Zarządu KHG. Jako prawnik podejmuje się najtrudniejszych spraw, m.in. wielokrotnie odzyskał od korporacji budowlanych wynagrodzenie dla podwykonawców w sytuacji bankructwa generalnych wykonawców. Doradzał także w procesach paliwowych, które zakończyły się uniewinnieniem oraz uchyleniem decyzji podatkowych. Jako przedsiębiorca dostosował kancelarię do nowych realiów i wdraża standardy jakości według norm międzynarodowych. 

Na webinar konieczna jest REJESTRACJA.

Termin webinaru: 17.11.2022 r.
godz. 13:00
ONLINE

Udostępnij >
T
separator