Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Biurowiec City 2 z pozwoleniem na użytkowanie

Zakończyła się budowa biurowca City 2 we Wrocławiu. Jest już także pozwolenie na jego użytkowanie. Z początkiem września swoją działalność w nowoczesnym biurowcu przy ul. Traugutta rozpocznie firma Orange, która zajmie powierzchnię 2300 m2. Aktualnie trwają tam prace aranżacyjne

Po oddaniu pierwszego etapu City One również budynek City 2 jest już gotowy na przyjęcie pierwszych najemców. Obiekt obejmuje niemal 12 tys. mkw. nowoczesnej i elastycznej powierzchni biurowo-usługowej. Znajduje się w doskonale skomunikowanym miejscu, przy pl. Wróblewskiego. Biurowiec posiada najnowszej generacji precertyfikat LEED GOLD v.4.

– Doskonała lokalizacja w centrum miasta oraz ciekawa aranżacja przestrzeni kompleksu City Forum  pozytywnie wpływają na komfort pracy  jego użytkowników i przyciągają kolejnych prestiżowych  najemców - twierdzi Tomasz Sujak, Członek Zarządu Archicom. - Z początkiem września do nowego biurowca City 2 wprowadzi się  firma telekomunikacyjna Orange. Aktualnie prowadzimy rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi tą przestrzenią podmiotami.

Oryginalną, reprezentacyjną oprawę bramy wejściowej do kompleksu stanowić będzie wysoka na 6 kondygnacji szklana przegroda, która połączy oba budynki oraz domknie kompozycyjnie pierzeję kwartału zabudowy od strony Pl. Wróblewskiego. Rozpoczęta właśnie realizacja ostatniego etapu inwestycji, jakim jest konstrukcja obłożonego szkłem łącznika, poprawi komfort użytkowania wewnętrznego patio zlokalizowanego pomiędzy budynkami. Będzie to zielone zaplecze do wypoczynku i  miejsce spotkań pracowników biur oraz mieszkańców pobliskich kamienic.

W 7-kondygnacyjnym budynku najemcy mają do dyspozycji 144 miejsc w parkingu podziemnym i na poziomie parteru. Centralna lokalizacja gwarantuje też przyjazne rozwiązania dla entuzjastów jednośladów. Dostęp do licznych ścieżek rowerowych, jak również wyposażenie biurowca w dedykowane rowerzystom szatnie, natryski czy rowerownie, wspierają korzystanie z tej ekologicznej formy transportu.

Kompleks City Forum to łącznie 24 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni w centrum Wrocławia. Oferta obejmuje zarówno lokale biurowe, jak i handlowo-usługowe. Wśród najemców znaleźli się już m.in. Epam Systems, Ten Square Games, NOTUS Finanse, Connect Lunch Bar oraz Orange. Za projekt odpowiada autorskie biuro projektowe SRDK Archicom Studio Śródka. Generalnym wykonawcą jest Archicom Realizacja Inwestycji. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma doradcza CBRE.

Udostępnij >
T
separator