Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Dwie nagrody dla spotu promującego turystykę rowerową w regionie

Film promujący turystykę rowerową na Dolnym Śląsku pod hasłem #ZnajdźSwojąTrasę został doceniony i nagrodzony na międzynarodowym wydarzeniu Filmat Festival.

Film ukazujący walory regionu i najpiękniejsze trasy rowerowe otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii „Eco Tourism” oraz nagrodę specjalną festiwalu. Spoty rowerowe mieliśmy okazję oglądać podczas zeszłorocznej kampanii: „Znajdź Swoją Trasę”, w ramach której oferta aktywnego wypoczynku na Dolnym Śląsku prezentowana była szeroko w mediach.

- Dolny Śląsk to region wyjątkowy, dlatego gorąco zachęcamy do poznawania go i odkrywania jego piękna. Cieszę się, że nasz pomysł na promocję aktywnego spędzania czasu został doceniony. Do kampanii „Znajdź swoją trasę” wrócimy już na wiosnę, inspirując Państwa do spędzania niezapomnianych chwil w naszym regionie na dwóch kółkach - mówi Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego. - W tym roku zobaczycie Państwo również szereg nowych działań w ramach promocji Dolnego Śląska jako regionu dostępnego dla każdego – dodaje marszałek.

Nagroda specjalna przyznana była ze względu na zwrócenie uwagi na tematykę „Równi w pasji”, czyli aktywności wśród osób ze szczególnymi potrzebami, seniorów, jak i dzieci. Film promuje bowiem sport rowerowy na Dolnym Śląsku jako ten dostępny zarówno dla zawodowców, amatorów, osób z niepełnosprawnościami czy całych rodzin. Przekonujemy, że na Dolnym Śląsku każdy znajdzie swoją trasę.

- Cały czas dążymy do tego, żeby być najbardziej przyjaznym regionem dla rowerzystów w Polsce. Nasza kampania #ZnajdzSwojaTrase odbiła się szerokim echem w mediach, co cieszy, ale też motywuje do realizacji kolejnych planów związanych z rozbudową dróg rowerowych na terenie regionu. Wciąż rozwijamy aplikację Dolny Śląsk Rowerem, która pomaga w dobraniu trasy na wycieczkę idealnie dopasowanej do potrzeb i poziomu umiejętności. Jestem przekonany, że Dolny Śląsk zachwyci niejednego rowerzystę - mówi Krzysztof Maj, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

Udostępnij >
T
separator