Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Festiwal dla przyszłych i obecnych przedsiębiorców

Wszystkich, którzy myślą o założeniu własnego biznesu lub też chcą się podzielić swoimi pomysłami i posłuchać doświadczonych startupowców, Politechnika Wrocławska zaprasza na VIII Festiwal Przedsiębiorczości PWr UP!, który odbędzie się online już 11 marca.

Tematem tegorocznego Festiwalu Przedsiębiorczości będą perspektywy związane z prowadzeniem młodych startupów. W związku z pandemią koronawirusa festiwal w całości odbędzie się w formule online.

– W ciągu ostatniego roku możliwości prowadzenia biznesu online znacznie się rozrosły, a eksperci szacują, że w rozwoju digitalizacji społeczeństw ten okres równa się pięciu latom, jeśli chodzi o postęp technologiczny. W tej przestrzeni pojawiło się wiele nowych wyzwań, ale też szans dla osób chcących założyć własną firmę – mówi Anna Górecka, Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej.

Zapisy prowadzone są na stronie: https://app.evenea.pl/event/pwrup2021/

 W trakcie wydarzenia prelegenci opowiedzą m.in. o tym, w jakim stopniu postępująca digitalizacja wpłynęła na działanie startupów, jak inwestorzy podchodzą do nowych pomysłów i jak skutecznie pozyskiwać klientów.

Jednym z najważniejszych punktów imprezy będzie rozmowa z Markiem Zmysłowskim, który uruchomił wiele nowych biznesów internetowych w Afryce. Osoby oglądające ją na żywo będą mogły przekazywać swoje pytania na czacie, a najciekawsze zostaną zadane przedsiębiorcy.

– Na koniec zaplanowane jest spotkanie networkingowe uczestników i zaproszonych gości. Na platformie www.gather.town stworzymy „wirtualne kuluary”, po których będzie mogło wędrować i rozmawiać maksymalnie 100 osób – zapowiada Kamil Nawirski, koordynator VIII Festiwalu Przedsiębiorczości PWr UP!. 

Zapisy prowadzone są na stronie: https://app.evenea.pl/event/pwrup2021/

Gośćmi festiwalu będą także:

Agnieszka Młodzińska-Granek – New Products & Impact Evaluation Leader at

Foundation for Technology Entrepreneurship,

Katarzyna Pala – dyrektor biznesu SensDx S.A.,

Krystian Kulczycki –Prezes PayEye,

Tomasz Szpikowski – CEO Bergman Engineering Sp. z o.o, TestArmy Group S.A.,

Marcin Łaskawski – CEO Divante,

Robert Karbowiak – dyrektor inwestycyjny w Funduszu ERC sp. z o.o.,

Radek Czahajda – Online Training Festival Lead,

Jerzy Krawczyk i Andrzej Buczyłowski – TrustMate,

Anna Bajor-Traczyńska – prezeska Fundacji Manus.

 

VIII Festiwal Przedsiębiorczości PWr UP! rozpocznie się w czwartek, 11 marca 2021 r., o godz. 10.00

Udostępnij >
T
separator