Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Warto wiedzieć jak inwestować nadwyżki

Przedstawiciele firm, które mają kłopot z lokowaniem swoich środków w czasie coraz wyższej inflacji, mogą wziąć udział w konferencji „Inwestowanie nadwyżek - poradnik dla firm i instytucji”, która odbędzie się 29 września 2021 r.

Konferencja „Inwestowanie nadwyżek - poradnik dla firm i instytucji” jest organizowana w ramach cyklu Akademii iWealth Online. Tym razem mowa będzie o dobrej alternatywie dla lokat i rozwiązaniach antyinflacyjnych, dedykowanych w szczególności dla przedsiębiorców, firm i instytucji. Konkretne przykłady i narzędzia powinny zainteresować także inwestorów indywidualnych.

Jak twierdzą organizatorzy konferencji, w dobie zerowych stóp procentowych i rosnącej inflacji, wyzwaniem dla każdego przedsiębiorstwa jest właściwe lokowanie nadwyżek finansowych. Dlatego dobrze wiedzieć jak mądrze zbudować portfel inwestycyjny, aby zapewnić wysoką płynność inwestycji i ochronić kapitał. Warto też dowiedzieć się, jakie strategie inwestycyjne wybrać i gdzie szukać potencjału stopy zwrotu w obecnej sytuacji rynkowej. Rozwiązania szczególnie polecane firmom podpowiedzą specjaliści zajmujący się tym na co dzień.

O tym, jak inwestować nadwyżki i chronić się przed inflacją oraz o perspektywach rynkowych rozmawiać będą uznani eksperci i szefowie pionów inwestycyjnych największych TFI  w Polsce.

Udział w wydarzeniu wezmą Sebastian Buczek - prezes Quercusa, Marcin Żółtek - wiceprezes TFI PZU, Zbigniew Wójtowicz - wiceprezes Investors, Jarosław Jamka, członek zarządu Skarbiec TFI, a także Grzegorz Chłopek, Marek Rybiec i Michał Kurpiel z iWealth.

Konferencja odbędzie się online. Dostęp do niej jest bezpłatny. Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronie wydarzenia.

Partnerami konferencji są: TFI PZU, Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, Investors TFI, QUERCUS TFI S.A., Skarbiec TFI S.A., PAPBiznes, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami oraz Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy.

Partnerem medialnym wydarzenia jest portal WroBiznes.

„Inwestowanie nadwyżek - poradnik dla firm i instytucji”

29 września 2021 r., godz. 11.00

Udostępnij >
T
separator