Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Już 4 tys. osób zgłosiło się do Biegu Firmowego

Choć w pandemicznej rzeczywistości organizowanie eventów jest niezwykle trudne, to z kalendarza imprez sportowych nie znika Bieg Firmowy. Wydarzenie w formie hybrydowej odbędzie się już 22 maja, by po raz 16. pomóc małym bohaterom Fundacji Everest.

Już ponad 4000 firmowych biegaczy zgłosiło swój udział w charytatywnej sztafecie biegowej, która od 2013 roku mobilizuje do aktywności fizycznej firmy z całej Polski. 1 112 055 zł to magiczna kwota, którą udało się już przekazać aż 39 podopiecznym Fundacji Everest w trakcie 15 edycji wydarzenia. Do grona małych bohaterów dołącza wspaniała ósemka podopiecznych, którzy są głównym powodem, dla którego pracownicy mobilizują się do pokonania 5 km.

Sztafeta po zdrowie

Bieg Firmowy odbędzie się 22 maja 2021 r., natomiast całą imprezę masową w sieci poprzedza sztafeta po zdrowie - kilkutygodniowy cykl spotkań, eventów i treningów ze specjalistami z dziedziny szeroko rozumianej aktywności fizycznej oraz kondycji psychicznej. 

Dotyczyć one będą zdrowego trybu życia: ruchu, odżywiania, koncentracji i snu. Spotkania odbywać się będą online w formie webinarów, interaktywnych warsztatów, czy indywidualnych konsultacji.

W kwietniu zdobyta wiedza zamieni się w praktykę. Organizatorzy przygotowali treningi z profesjonalnymi trenerami - online oraz w formie hybrydowej. Można wziąć w nich udział w dowolnym miejscu np. w domu, sali do ćwiczeń, w plenerze, czy nawet w biurze. 

Bieganie to tylko sugestia

Choć idea projektu zakładała przebiegnięcie 5 km przez każdego uczestnika 5-osobowej drużyny firmowej, to tegoroczna hybrydowa edycja pozwala na rozszerzenie zakresu aktywności fizycznej. Bieg Firmowy i przyjazny dystans można pokonać zarówno biegiem, spacerem czy przy użyciu nordic walking.

– Łączy nas wspólny cel, którym jest pomoc tegorocznym podopiecznym. Sposób, w jaki pokonamy 5 km, jest całkowicie zależny od naszych osobistych preferencji. Postanowiliśmy spotęgować wyjątkowość tegorocznej edycji i pozwolić uczestnikom, aby sami zadecydowali o formie sztafety. Nie wszyscy mogą czy lubią biegać, więc pomagajmy tak, jak możemy i lubimy. Ja w tym roku wyjątkowo wybiorę się na spacer z psem! – tłumaczy Kamil Janik, CEO firmy Compani, która jest odpowiedzialna za realizację Biegu Firmowego.

Zapisy na Bieg Firmowy 2021 potrwają do 7 maja na www.sklep.biegfirmowy.pl. Jednak tylko do końca marca istnieje możliwość zakupu pakietu PREMIUM, najpopularniejszego z zestawów, którego zakup gwarantuje otrzymanie koszulki technicznej z logiem firmy. Wszystkie pakiety trafią do rąk uczestników za pomocą przesyłki kurierskiej z zachowaniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego. 

Organizatorzy charytatywnej sztafety zachęcają również do obserwowania mediów społecznościowych Biegu Firmowego, na których na bieżąco udostępniane są wszystkie informacje dotyczące biegu oraz eventów towarzyszących w ramach sztafety po zdrowie.

 Fanpage: www.facebook.com/BiegFirmowy

Grupa: https://www.facebook.com/groups/1229534110774286

Instagram: www.instagram.com/biegfirmowy
LinkedIn: www.linkedin.com/company/biegfirmowy 

#całeżyciewbiegu #sztafetapozdrowie #biegfirmowy

Sponsorami wydarzenia są firmy ZF oraz Pyszne.pl. Partnerami Technologicznymi wydarzenia są firmy Deviniti, Activy Sport oraz Mindy. Partnerem wydarzenia jest firma ADECON.

Udostępnij >
T
separator