Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Już ponad 8 tys. osób zapisało się na Bieg Firmowy

Tylko do 7 maja można zgłosić firmę do charytatywnej sztafety Biegu Firmowego, w której biegnie już ponad 8200 uczestników z całej Polski. To więcej niż w zeszłorocznej edycji, co daje jeszcze większą nadzieję na wsparcie tegorocznym małym bohaterom Fundacji Everest.

Choć dnia na dzień, organizatorzy pokrewnych inicjatyw biegowych, odwołują bądź przekładają swoje eventy, realizatorzy Biegu Firmowego, zastosowali zasadę „wszystkie ręce na pokład”, aby wydarzenie odbyło się 22 maja. Tym sposobem powstała dedykowana sztafeta po zdrowie, która przez kilka ostatnich tygodni zagrzewa i mobilizuje uczestników Biegu Firmowego do wzmożonej aktywności fizycznej. Równolegle trwają wyzwania w aplikacji Activy, w której uczestnicy rywalizują między sobą o największą ilość przebytych kilometrów, motywując i przygotowując się do startu.

Organizatorzy nie zapomnieli również o atrakcyjnych nagrodach, które udało się pozyskać dzięki wielkim sercom partnerów wydarzenia.

Liczba zapisanych firm do 16. edycji Biegu Firmowego jest imponująca. Dodatkowym bodźcem zachęcającym do udziału w wydarzeniu, jest fakt, że standardowe 5 km, obowiązujące przy charytatywnej sztafecie, można pokonać zarówno pieszo, jak i przy użyciu nordic walking. Organizatorzy, decydując się na ten krok, tłumaczą, że łączy nas wspólny cel, którym jest pomoc ośmiu podopiecznym Fundacji Everest.

Dla wszystkich firm, które chciałyby zaktywizować swoich pracowników i pomóc im wrócić do formy, czeka pakiet startowy BASIC, czyli po prostu „kup i biegnij”. To jedyny w swoim rodzaju zestaw, oferujący udział w tegorocznej charytatywnej sztafecie biegowej oraz pakiet po zdrowie, dzięki któremu Twoja firma wystartuje w Biegu Firmowym 2021r. i skutecznie pomoże zadbać o kondycję wszystkich uczestników. Sprzedaż pakietów startowych BASIC potrwa do 7 maja, a po tym terminie nie będzie już możliwości dołączenia do największego wiosennego wydarzenia biegowego w całej Polsce.

Sponsorami wydarzenia są firmy ZF, Credit Suisse, LG i Pyszne.pl. Partnerami Technologicznymi wydarzenia są firmy Deviniti, Activy Sport oraz Mindy. Partnerami wydarzenia są firmy ADECON, MAHLE oraz Lewczuk Łyszczarek i Wspólnicy. Sponsorem nagród jest firma Katalog Marzeń.

Organizatorzy zachęcają do odwiedzenia ich kanałów społecznościowych, gdzie na bieżąco pojawiają się najnowsze informacje na temat biegu. 

Fanpage: www.facebook.com/BiegFirmowy
Grupa: https://www.facebook.com/groups/1229534110774286
Instagram: www.instagram.com/biegfirmowy
LinkedIn: www.linkedin.com/company/biegfirmowy 

 

Udostępnij >
T
separator