Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Już w środę Wielka Gala Biznesu!

Podczas tegorocznej Wielkiej Gali Biznesu, poznamy Laureatów 18. edycji konkursu „Dolnośląski Gryf - Nagroda Gospodarcza”. W tym roku odbędzie się ona w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Jednak mogą w niej uczestniczyć wszyscy zainteresowani, gdyż będzie dostępna również online.

Wielka Gala Biznesu jest uwieńczeniem odbywającego się co roku konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”.  To również miejsce spotykań dolnośląskiego biznesu, nauki i samorządu oraz przedstawicieli wszystkich podmiotów uczestniczących w przedsięwzięciu. Również w tym roku zaplanowano to wydarzenie.

– To jedno z największych wydarzeń biznesowych w naszym regionie i ogromnie cieszymy się na to spotkanie – mówi Marek Pasztetnik, prezes Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy. – Jednak, aby wszyscy zainteresowani mogli współuczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu, będzie ono transmitowane również online. Mam nadzieję, że dzięki temu weźmie w nim udział jeszcze więcej sympatyków dolnośląskiego biznesu. Serdecznie wszystkich zapraszam na nasz kanał YouTube

Podczas tegorocznej Wielkiej Gali Biznesu statuetki „Dolnośląskiego Gryfa” zostaną wręczone aż w dziewięciu kategoriach: Nagroda za innowacyjny pomysł na biznes, Dolnośląski Produkt Roku, Lider skutecznej transformacji cyfrowej, Pracodawca skutecznie reagujący na zmiany, Nagroda za działania na rzecz zmniejszenia społecznych skutków pandemii, Firma świadoma ekologicznie, Nagroda dla samorządów za skuteczny program osłonowy dla firm, Lider Roku oraz Najlepszy projekt interdyscyplinarny.

Organizatorami konkursu są: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Partner Merytoryczny - PwC.

Bezpośrednia transmisja Wielkiej Gali Biznesu dostępna będzie na online na kanale YouTube: ZIG - Pracodawcy i Przedsiębiorcy https://bit.ly/34VApja oraz na profilu Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy na Facebooku.

Początek transmisji – 27 października 2020 r., godz. 19.00
Więcej informacji znajduje się na stronie: www.Gryfy.pl.

 

 

Udostępnij >
T
separator