Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
KLM wraca do Wrocławia

Od początku sierpnia pasażerowie mogą ponownie latać bezpośrednio do Amsterdamu liniami KLM. To jeden z ponad 50 aktualnie dostępnych kierunków.

Linie KLM wznawiają właśnie loty pomiędzy Wrocławiem a Amsterdamem. W tym tygodniu zaplanowano dwa loty - 3 sierpnia i 5 sierpnia. Od 7 sierpnia do 27 września połączenie będzie realizowane 6 razy w tygodniu (bez wtorków), natomiast od 28 września – codziennie. Wylot z Wrocławia jest zaplanowany na godz. 14.05, lądowanie na Schiphol – głównym lotnisku w stolicy Niderlandów – o godz. 15.50. W drugą stronę: start w Amsterdamie o godz. 12.05, lądowanie we Wrocławiu o godz. 13.50. Bilety są dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.

Międzynarodowe lotnisko Amsterdam-Schiphol to jeden z największych portów przesiadkowych w Europie. Lecąc z Wrocławia przez Amsterdam, można dostać się do najdalszych zakątków świata: obecnie m.in. do Los Angeles, Nowego Jorku, Dubaju, Osaki, Surinamu, Tanzanii czy na Małe Antyle.

– Niezmiernie cieszymy się z przywrócenia połączenia do Amsterdamu – mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław. - Powrót KLM do Wrocławia oznacza większą różnorodność oferty dla naszych pasażerów, którzy dzięki temu mają dostęp do siatki połączeń nie tylko przewoźników zrzeszonych w Star Alliance, ale również w Sky Team. Teraz planowanie podróży z Wrocławia jest jeszcze łatwiejsze. 

KLM to trzeci po Lufthansie (od 1 sierpnia lata dwa razy dziennie do Frankfurtu) i PLL LOT (4 razy dziennie do Warszawy, oraz od końcówki sierpnia raz w tygodniu do Budapesztu) operator sieciowy, który przywrócił połączenia z wrocławskiego lotniska.

Udostępnij >
T
separator