Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Magnolia Park wspiera Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

W jeden dzień rozdadzą 600 książek za zakupy i wspólnie z Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci dadzą drugie życie kolejnym. W sobotę w Magnolia Park rusza akcja „Zrób zakupy - odbierz książkę”.

Dla dzieci, dla młodzieży i dla dorosłych - każdy znajdzie coś dla siebie. 6 listopada w Magnolia Park rusza akcja, w której za zakupy będzie można odebrać książki. Na miejscu będzie też okazja, by wspomóc Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci – na kiermaszu Fundacji w zamian za datek otrzymamy książkę.

– Książki pozwalają budować wyobraźnię i poszerzają nasze horyzonty. Jednym słowem – książki są i powinny być ważne w życiu każdego z nas. Nasza akcja to ukłon w stronę tych, którzy kochają książki. Mam nadzieję, że każdy spośród tych kilkuset egzemplarzy znajdzie swojego właściciela - mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park. 

Aby zdobyć jedną z 600 książek podczas sobotniej akcji, wystarczy zrobić zakupy w Magnolia Park za kwotę 250 zł na maksymalnie dwóch paragonach. Jedna osoba może wziąć udział w akcji tylko raz i odebrać jedną nagrodę. Wśród nagród znajdą się książki zarówno dla dorosłych, młodzieży, jak i dzieci. Dodatkowo 6 listopada w centrum handlowym będzie można otrzymać, w zamian za datek, książkę od Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. – To wspaniała akcja, w której po prostu ratujemy dobrą literaturę od makulatury i dajemy jej drugie życie oraz działamy charytatywnie – mówi Beata Hrenik-Janiszewska, prezes Fundacji. – Wisienką na torcie są tomiki „Wierszy dla cieci” autorstwa Radka Bieleckiego z Kabaretu Neo-Nówka z ilustracjami wrocławskiego rysownika Macieja Świętego, które będzie można kupić na naszym stoisku. Oczywiście dochód z całej akcji przekazywany jest w stu procentach na rzecz podopiecznych Hospicjum dla Dzieci. 

Akcja „Zrób zakupy – odbierz książkę” odbędzie się 6 listopada w godzinach 10.00-20.00 na placu przed salonem Jubitom, od strony ulicy Legnickiej.

Udostępnij >
T
separator