Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Milion piekarników z Wrocławia

Fabryka Piekarników BSH we Wrocławiu świętuje właśnie produkcję 1 miliona piekarników. Każdego dnia wrocławski zakład przy ul. Żmigrodzkiej dostarcza do konsumentów w niemal całej Europie AGD marek Bosch i Siemens

Milion piekarników wyprodukowała firma BSH we Wrocławiu od 2017 roku, czyli od momentu otwarcia nowoczesnej fabryki. Fabryka przy ul. Żmigrodzkiej 143 jest jednym z najmłodszych zakładów spółki w Polsce.

- Milion wyprodukowanych piekarników oznacza milion zadowolonych konsumentów - mówi Andreas Marek Dyrektor BSH we Wrocławiu oraz Fabryki Piekarników. - Nasz wynik świadczy o tym, że konsumenci darzą nas zaufaniem i cenią sobie sprzęty marek Bosch i Siemens. Cieszy mnie fakt, że każdego dnia, poprzez nasze produkty, sprawiamy, że życie konsumentów w Europie staje się łatwiejsze.

Pierwszy milion to dopiero początek. Fabryka BSH we Wrocławiu, nieustannie rozwija swoje moce produkcyjne, odpowiadając tym samym na zapotrzebowanie rynku na sprzęty gospodarstwa domowego marek Bosch i Siemens Made In Wrocław.

- Nasz wynik to dobry początek i zwiastun kolejnych rekordów produkcji – twierdzi Andreas Marek. - Osiągnięcie przez naszą fabrykę kolejnych ambitnych celów jest możliwe dzięki doskonałości operacyjnej, ale przede wszystkim dzięki fantastycznemu i zgranemu zespołowi pracowników.

Bardzo dobry wynik produkcji w Fabryce Piekarników BSH został osiągnięty w szczególnie trudnym i nieprzewidywalnym czasie pandemii. Firma BSH jest znana z najwyższych standardów bezpieczeństwa, które obowiązują w we wszystkich oddziałach Grupy BSH na całym świecie. Dlatego też zarząd firmy oraz dyrekcja zakładu podjęły wszelkich starań by zabezpieczyć miejsca pracy i przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Już w pierwszych dniach pandemii BSH we Wrocławiu wprowadziła szereg środków, które zapewniają pracownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa. Spółka dostarczyła dla swoich pracowników wszystkie niezbędne środki ochrony indywidualnej. Firma zadbała też o zmniejszenie liczby osób obecnych w biurach poprzez wprowadzenie rotacyjnego systemu pracy oraz pracy zdalnej. Ponadto, władze spółki stale monitorują dynamiczną sytuację i na bieżąco weryfikowane są wprowadzone zmiany.

 

Udostępnij >
T
separator