Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Na inwestycjach Dom Development zawisły wiechy

Prace konstrukcyjne na budowie inwestycji Dom Development przy ul. Kurkowej i Grabiszyńskiej we Wrocławiu dobiegły końca. Z tej okazji firma zawiesiła symboliczne wiechy. Pierwsze mieszkania zostaną przekazane klientom jeszcze w tym roku

– Zawieszenie wiechy, czyli zakończenie prac konstrukcyjnych na dwóch naszych inwestycjach ma dla nas ogromne znaczenie, szczególnie że dotrzymaliśmy terminów w tym trudnym okresie – mówi Iwona Kołodziejczyk, prezes Dom Development. - Czujemy się odpowiedzialni za przekazanie mieszkań zgodnie z planem, dlatego nie ma mowy o przestojach w trwających budowach. Dostosowaliśmy się do aktualnej sytuacji epidemiologicznej i stosujemy środki ostrożności zgodne z zaleceniami GIS i WHO. Klienci mogą więc być spokojni o dalsze losy naszych

Spółka wykazała dużą odporność na rynkowe problemy wywołane przez pandemię. Dzięki własnej firmie wykonawczej Dom Construction deweloper jest w znacznej mierze samowystarczalny. Zagwarantował ciągłość pracy i sukcesywnie realizuje inwestycje.

Dom na Kurkowej nabiera kształtów

Prace konstrukcyjne na inwestycji Dom na Kurkowej zakończyły się terminowo, dzięki czemu widać już finalny zarys budynku. Inwestycja jest zlokalizowana na Nadodrzu i jest otoczona zabytkowymi kamienicami. Osiedle znajduje się w centrum Wrocławia, zaledwie 15 minut pieszo od Rynku. Projekt autorstwa pracowni Gołąbek Daleczko Architekci przygotowano z dbałością o detale architektoniczne. Doskonale wpisuje się on w tkankę miejską, łącząc nowoczesność z bogatą historią Nadodrza. Przekazanie kluczy zaplanowano na I kwartał 2021 r.

Grabiszyńska 141 – wiecha i nowy plac zabaw dla przedszkola

Symboliczna wiecha zawisła również na inwestycji Grabiszyńska 141. Budynek zaprojektowany przez pracownię Major Architekci wyróżnia się kaskadowymi tarasami od strony podwórka. Starannie skomponowana zieleń i elementy małej architektury wpisują się w klimat tętniących życiem Gajowic. Mając na uwadze również potrzeby lokalnej społeczności deweloper włączył się w akcję wyremontowania spalonego placu zabaw dla najmłodszych.

– Naszym inwestycjom od lat towarzyszą działania na rzecz lokalnej społeczności – twierdzi Iwona Kołodziejczyk. - Czujemy się odpowiedzialni za otoczenie, w którym funkcjonujemy, dlatego sfinansowaliśmy nowy plac zabaw w sąsiadującym z naszą inwestycją przedszkolu.  Grabiszyńska 141 zostanie oddana do użytku pod koniec 2020 r.  

6 inwestycji we Wrocławiu

Grupa Dom Development realizuje obecnie kilkadziesiąt inwestycji mieszkaniowych. Wśród wrocławskich projektów, oprócz Domu na Kurkowej i Grabiszyńskiej 141, w sprzedaży są mieszkania przy ul. Pięknej 21, na Osiedlu Idylla przy ul. Stabłowickiej oraz na Osiedlu Komedy na Jagodnie. W ofercie spółki dostępna jest także inwestycja Apartamenty Księcia Witolda zlokalizowana w samym sercu Wrocławia.

 

Udostępnij >
T
separator