Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Nauczą firmy jak przetrwać kryzys związany z pandemią

Aby pomóc przedsiębiorcom w sytuacji spowodowanej koronawirusem, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu oraz Biuro Rozwoju Gospodarczego UM Wrocławia zapraszają na bezpłatne webinarium „Wsparcie dla przedsiębiorców w związku z COVID-19”

Spotkanie informacyjne online, które odbędzie się 18 listopada o godz. 10.00, będzie dotyczyło m.in. wsparcia rozwoju firm, płynności finansowej i kapitału obrotowego ze środków Dolnośląskiego Pakietu Gospodarczego oraz instrumentów zwrotnych finansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. Dodatkowo przedstawicielka Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia zaprezentuje informacje o miejskim wsparciu dla firm.

Spotkanie w formie webinarium odbędzie się na platformie internetowej. Aby wziąć w nim udział konieczne jest wysłanie zgłoszenia na adres: pife@dolnyslask.pl. Po rejestracji uczestnicy otrzymają link do spotkania. Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami należy poinformować organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Webinarium odbędzie się w środę, 18 listopada 2020 r., w godz. 10:00-11.00.

Organizatorami webinarium są Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu oraz Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Program webinarium:

  • Oferta i zakres usług PIFE
  • Wsparcie dla przedsiębiorców w związku z COVID-19 w ramach Dolnośląskiego Pakietu Gospodarczego
  • Oferta niskooprocentowanych pożyczek unijnych dla rozwoju firmy
  • Wsparcie doradczo-informacyjne dla firm w ramach Punktu Informacji Gospodarczej i Centrum Wsparcia Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego Wrocławia
  • Szkolenia branżowe dla firm w ramach programu PARP

 

Udostępnij >
T
separator