Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Noc Innowacji na Politechnice Wrocławskiej

Już 9 października w ramach Nocy Innowacji 2021 na Politechnice Wrocławskiej odbędą się wykłady, prezentacje i prelekcje, zarówno online, jak i stacjonarnie. Mowa będzie m.in. o roli sztucznej inteligencji w rozwoju nauki, o matematyce jako orężu w walce z pandemią, o druku 3D, a także o inwestowaniu.

Na Noc Innowacji 2021 naukowcy z Politechniki Wrocławskiej przygotowali w sumie osiem wydarzeń, z których trzy odbędą się stacjonarnie. Jarosław Gruszka z Wydziału Matematyki opowie o najistotniejszych aspektach inwestowania („O inwestowaniu w akcje... i nie tylko”), Bartosz Kawa z Wydziału Elektroniki, Mikrosystemów i Fotoniki odkryje tajemnice druku 3D („Precyzyjny druk 3D”), a dr hab. Janusz Szwabiński z Wydziału Matematyki wyjaśni, jak można wykorzystać matematykę do walki z pandemią („Jak śledzić pandemię i nie zwariować, czyli o matematycznym modelowaniu epidemii”).

Udział w festiwalowych wydarzeniach jest darmowy. Na poszczególne pokazy obowiązują zapisy, które prowadzone są do piątku, 8 października, do godz. 13.00.

Program dostępny jest na stronie: https://wroclaw.tech/noc-innowacji-2021-pwr

Udostępnij >
T
separator