Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
N-Park we Wrocławiu urośnie niemal dwukrotnie

Na przełomie 2023 i 2024 roku N-Park na wrocławskich Maślicach przejdzie gruntowne zmiany. Napollo, właściciel obiektu, zakupił grunt graniczący z dotychczasową działką, dzięki czemu park handlowy zwiększy swoją powierzchnię aż do niemal 12 000 m².

N-Park przy ul. Maślickiej, który powstał w sierpniu 2019 r. północnej części Wrocławia, w centrum dynamicznie rozwijającej się dzielnicy - Maślice-Stabłowice, urośnie niemal dwukrotnie. Obecnie należący do Napollo park handlowy zajmuje powierzchnię  ok. 5300 m², a na jego nową wersję złożą się trzy elementy – rozbudowany o 1000 m²  aktualnie istniejący budynek oraz dodatkowe dwa budynki o łącznej powierzchni ok. 5400 m². Swoją powierzchnię zwiększy również parking dla klientów zmotoryzowanych, którzy już dziś, by dojechać do N-Parku, korzystają z doskonałej infrastruktury komunikacyjnej, z dobrym połączeniem z Autostradową Obwodnicą Wrocławia, trasą S8 oraz autostradą A4.

– Finalizację rozbudowy N-Parku przy ulicy Maślickiej planujemy na przełom 2023 i 2024 roku - komentuje Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Grupie NAPOLLO. – Już teraz mogę powiedzieć, że zainteresowanie wynajmem lokali jest bardzo duże. Dziś znamy już prawie wszystkich najemców powiększonego parku handlowego. Wybrany przez nas tenant-mix z pewnością ucieszy wrocławian. Dodatkowo planujemy przestrzeń na wynajem na piętrze – prowadzimy rozmowy z usługodawcami medycznymi czy najemcami przestrzeni biurowych.

Lokale, które poszerzą ofertę handlową i usługową N-Parku będą doskonałym uzupełnieniem dla już istniejących tam sklepów, takich jak m.in. dyskont spożywczy Stokrotka, ale też Rossmann, Media Expert, Empik, KiK, Action, KFC, Fitness Academy, Domino's Pizza, Dedal Travel czy Kiosk Finansowy. W sąsiedztwie budynku znajduje się stacja benzynowa PKN Orlen.

Projekt II-go etapu N-Parku został przygotowany we współpracy z Biurem Projektów R2 Lesław Rubik z Wrocławia pod Kierownictwem Pani Katarzyny Jabłońskiej wraz z zespołem projektowym.

Udostępnij >
T
separator