Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
O Gryfach w Radiu Wrocław

Prezes Zarządu Zachodniej Izby Gospodarczej - Pracodawcy i Przedsiębiorcy Marek Pasztetnik rozmawiał z redaktorem Filipem Marczyńskim, gospodarzem audycji "Popołudnie zDOLNEGO ŚLĄSKA", na antenie Radia Wrocław o zbliżającej się 17. edycji konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”.

Podczas rozmowy Prezes ZIG zachęcał przedsiębiorców i samorządy do udziału w konkursie. Przypomniał, że nagroda przyznawana jest za rok 2019 i nie ma nominalnych kategorii, które by wprost pokazywały, że jest to nagroda za [działania w okresie] COVID, natomiast są takie kategorie, których percepcja będzie [nawiązywać do okresu COVID] jaki to miało wpływ, aby sobie poradzić podczas takich wydarzeń, to się nazywa w biznesie „Czarny Łabędź”, którym jest pandemia koronawirusa”.

„Bardzo serdecznie zapraszamy, na stronie www.gryfy.pl są wszelkie informacje, przypominam, że ta nagroda jest bezpłatna dla wszystkich firm, które się zgłoszą do konkursu i wypełnią ankietę. Chcemy nagrodzić najlepsze firmy w ośmiu kategoriach, których opis jest na stronie. Dajcie sobie szansę!” - zaapelował do przedsiębiorców Marek Pasztetnik.

W czasie audycji Prezes ZIG zdradził, że Wielka Gala Biznesu, wieńcząca konkurs, odbędzie się stacjonarnie, „ale musimy się zabezpieczyć i jesteśmy przygotowani na działania online, notabene myślę, że nawet jak będzie to realna Gala to również będziemy ją transmitować przez Internet, tak więc każdy, kto nie będzie mógł przyjść, będzie mógł na żywo śledzić to, co się dzieje podczas Gali”.

Zapraszamy Państwa do odsłuchania rozmowy!

Popołudnie zDOLNEGO ŚLĄSKA - Radio Wrocław - 15.09.2020 - 1/2

Popołudnie zDOLNEGO ŚLĄSKA - Radio Wrocław - 15.09.2020 - 2/2

Zgłoszenia do udziału w 17. edycji Konkursu „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” można przesyłać  do 30 września 2020 roku. Ankiety konkursowe dostępne są w wersji online na stronie www.Gryfy.pl/ankiety/.

Udostępnij >
T
separator