Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Orange w nowej siedzibie

Firma Orange przeprowadziła się z ul. Purkyniego do nowego biurowca City 2 przy ul. Traugutta

Orange po wielu latach działalności przy ul. Purkyniego zmieniła adres i właśnie przeniosła się do nowego biurowca City 2 u zbiegu ulic Traugutta i Pułaskiego, będącego częścią kompleksu City Forum.

Zajmie tam powierzchnię 2300 mkw. na 5-kondygnacji budynku. Do nowego obiektu przeprowadzi się około 300 pracowników z różnych działów firmy m.in. sprzedaży, IT, wsparcia, obsługi klienta oraz administracji. Orange zajmie w całości ostatnie, piąte piętro w budynku.

– Naszym celem jest zapewnienie nowoczesnego, cyfrowego i elastycznego środowiska pracy. Oprócz indywidualnych miejsc pracy nasi pracownicy będą mogli korzystać z powierzchni wspierającej – sal konferencyjnych różnej wielkości, stref relaksu i coworkingu oraz miejsc do pracy cichej. Będą mogli też łączyć pracę w biurze z pracą zdalną. Taki model funkcjonuje już w innych miastach – w naszej siedzibie głównej w Warszawie, a także w Gdańsku, w Łodzi, Radomiu, Toruniu i Bydgoszczy. W przyszłości wprowadzimy go także w innych miastach – mówi Adam Wrzosek, dyrektor Środowiska Pracy w Orange Polska.

 

 

Udostępnij >
T
separator