Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Otwarto N-Park w Łanach pod Wrocławiem

W podwrocławskich Łanach otwarto właśnie nowe centrum handlowe N-Park. To nowa inwestycja firmy Napollo, gdzie teraz zakupy będą mogli robić zarówno mieszkańcy Wrocławia, jak i gminy Czernica.

Oferta N-Parku powinna zaspokoić najważniejsze, codzienne potrzeby zakupowe klientów. Swoją działalność zlokalizowały tu takie marki, jak Biedronka, Rossmann, Media Expert, Jysk, Pepco, Meduza (sklep zoologiczny), Piekarnia HERT oraz restauracja Wok & Spice. W kolejnym etapie realizacji, N-Park zasili także popularna sieć gastronomiczna – KFC. W planie jest także uruchomienie stacji paliw Lotos i myjni samoobsługowej Redconst.  

Prezes Grupy Napollo, Sławomir Zawadzki, podkreśla, że jest to już czwarta inwestycja firmy w stolicy Dolnego Śląska, po obiektach Galaktyka, N-Park Gagarina i N-Park Maślicka.

W dniu oficjalnego otwarcia, na klientów czekało wiele ofert promocyjnych we wszystkich sklepach. Klientom niezmotoryzowanym dojazd do parku handlowego umożliwia autobus komunikacji wewnątrzgminnej linia Z2, łączący gminę Czernica z Wrocławiem. W bezpośrednim sąsiedztwie N-Parku znajduje się oznakowany przystanek tej linii. Z kolei klientom zmotoryzowanym park handlowy proponuje 150 darmowych miejsc parkingowych.

Generalnym Wykonawcą N-Park w Łanach dla Napollo jest firma DALDEHOG Poland, a autorem koncepcji architektonicznej jest Studio Projektowe Q2.

 

 

 

Udostępnij >
T
separator