Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Po dwóch latach wracają Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego

Nowa energia, liczni wystawcy i jak zawsze ciekawa oferta i niezapomniane atrakcje – już za tydzień rusza XIII edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego. Impreza ponownie zagości na terenie wrocławskiego stadionu Tarczyński Arena.

Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego z każdą kolejną edycją cieszą się coraz większą popularnością. Pasjonaci podróży przyjeżdżają nie tylko z Wrocławia i Dolnego Śląska, ale też z najdalszych zakątków Polski, a nawet zza granicy. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 4-6 marca i zgromadzi ponad sto stoisk wystawców, którzy zachęcać będą do poznawania wyjątkowych miejsc. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego już po raz kolejny występuje w roli współorganizatora MTT Wrocław.

− Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów podróży oraz wielbicieli kultur świata. Na stoisku Dolnego Śląska znajdą Państwo nie tylko wspaniałe, najbardziej popularne atrakcje regionu, lecz również te mniej znane, jeszcze niezupełnie odkryte perełki, swoją atrakcyjnością nieustępujące wielu poznanym już atrakcjom. Astroturystyczna podróż ku obserwacji ciemnego nieba, wypad szlakiem dolnośląskich winnic i browarów, podróż przez tajemnicze podziemia, atrakcyjne trasy rowerowe, wybór licznych kulinarnych destynacji, czy też ucieczka w przyrodę, gdzie można doświadczyć ukojenia zmysłów i wejść w rytm slow. To wszystko oferuje dziś Państwu nasz wyjątkowy region. W imieniu samorządu województwa serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu oraz oczywiście na odkrywanie Dolnego Śląska – zachęca Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Na targach pojawią się regiony i kraje partnerskie m.in. przedstawiciele Czech z Kraju Kralovohradeckiego, Libereckiego, Środkowoczeskiego oraz Pardubickiego. Obecny bę∂zie także Ambasador Macedonii, J.E Ilija Psaltirov oraz Ambasador Republiki Bułgarii w RP: JE Margarita Ganeva. Wszyscy ci goście będą m.in. na stoisku Dolnego Śląska. 

Wśród atrakcji pojawią się dwie wyjątkowe prezentacje o regionie, które wcześniej zostały zaprezentowane na Wystawie Światowej EXPO w Dubaju oraz na Forum Ekonomicznym w Karpaczu. Jedna z nich ukazuje bogactwo regionu, jego zasoby, m.in. zabytki, uzdrowiska, parki narodowe, a także potencjał gospodarczy Dolnego Śląska. Druga, pod hasłem „Woda. Sztuka. Tajemnica”, promuje Polskę i region Dolnego Śląska przez pryzmat wody. Na interaktywnym ekranie parowym będzie można zobaczyć najciekawsze zakątki naszego regionu.  

Godziny otwarcia targów:

  • piątek, 4.03. - 10:00-17:00
  • sobota, 5.03. - 10:00-18:00
  • niedziela, 6.03. - 10:00-16:00

Szczegółowy program targów oraz ceny biletów: www.mttwroclaw.pl

 

Udostępnij >
T
separator