Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Polski start-up z nagrodami w międzynarodowym rankingu firm inwestycyjnych

iWealth Management Sp. z o.o. został zauważony przez brytyjski finansowy magazyn Global Banking & Finance Review i uhonorowany - w międzynarodowym rankingu firm inwestycyjnych i banków z całego świata – dwiema prestiżowymi nagrodami: The Next 100 Global Awards 2020 oraz Best New Private Wealth Management Company Poland 2020.

Lista The Next Global Awards 2020, na jakiej znalazł się iWealth (jedyna firma z polskiego rynku), przedstawia 100 globalnych firm z branży finansowej na całym świecie, uznanych przez niezależne jury ekspertów za najbardziej innowacyjne i obiecujące. O wyborze zadecydowały m.in. : przywództwo i doświadczenie zespołu, jakość i osiągnięcia, wpływ na branżę - zarówno regionalny jak i globalny, wkład społeczny i wpływ ekonomiczny, tempo wzrostu oraz rozwiązania technologiczne.

Wyróżnienie Best Private Wealth Management Company zostało przyznane iWealth Management w kategorii Private Banking Newcomer Awards. iWealth został nagrodzony w tegorocznym rankingu Global Banking and Finanse Review jako jedna z dwóch firm finansowych z Polski (w towarzystwie dużego banku, który uzyskał wyróżnienie w kategorii najlepszy bank detaliczny). iWealth został wyróżniony jako najlepsza nowo powstała firma prywatna w obszarze zarządzania majątkiem.

– Komplementarna oferta i hybrydowy model obsługi, który łączy profesjonalnego doradcę oraz nowoczesny system online, zostały docenione nie tylko przez naszych klientów - mówi Marek Rybiec, prezes zarządu iWealth. – Jesteśmy dumni z tego, że w tym roku, tak duże wyróżnienie przyznano polskiej firmie. To zaszczyt zostać uhonorowanym obok wielu nowo powstałych firm wealth management z całego świata. Cieszymy się z tych wyróżnień, a zdobyte nagrody traktujemy jako zobowiązanie do jeszcze lepszej pracy.

iWealth Management Sp. z o.o. to niezależny od grup bankowych podmiot, działający w obszarze usług finansowych dedykowanych Klientom prywatnym oraz instytucjonalnym. Jest licencjonowanym podmiotem na rynku kapitałowym – świadczy usługi dystrybucji jednostek i tytułów uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz nieodpłatnego doradztwa inwestycyjnego w oparciu o zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego, jak również pośredniczenia w sprzedaży innych wybranych produktów finansowych, pod ścisłym nadzorem firm partnerskich.

Udostępnij >
T
separator