Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Porozmawiają o dekarbonizacji budownictwa

Nowe wytyczne Komisji Europejskiej zakładają całkowitą dekarbonizację do 2050 roku. W związku z tym Grupa Selena organizuje debatę, podczas której eksperci z branży budowlanej i energetycznej porozmawiają o tym, jak sprostać nowym wyzwaniom. Wydarzenie odbędzie się 4 lutego o godzinie 11:00 i będzie transmitowane online.

Idea zrównoważonego budownictwa i rozwoju jest wpisana w strategię firmy Selena.  W styczniu tego roku dołączyła ona do Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC (Polish Green Building Council).  

Debata online „Jak osiągnąć dekarbonizację budownictwa do 2050 roku? Jak poprawić efektywność energetyczną budynków na przykładzie Standardu WINS Seleny” odbędzie się 04 lutego 2021 r. o godzinie 11:00. Do wydarzenia może dołączyć każdy – klikając w link lub na portalach społecznościowych (Facebook i LinkedIn) Seleny FM.

W debacie wezmą udział: Andrzej Błaszczyk (Oknotest.pl), Alicja Kuczera (PLGBC), Szymon Firląg (Związek Pracodawców – Producentów Materiałów dla Budownictwa), Rafał Schurma (visio) oraz Andrzej Wiszniewski (Narodowa Agencja Poszanowania Energii). Selenę reprezentować będzie Krzysztof Domarecki (Prezes Grupy Selena) i Michał Specjalski (Dyrektor Dywizji Okna i Drzwi w Grupie Selena), a całość poprowadzi Michał Karbowiak (Concordia Design).

Debata odbędzie się w dwóch panelach:

  • 11:05-11:55 „Jak zmiany klimatyczne i nowe regulacje prawne wpływają na branżę budowlaną?”
  • 12:00-12:45 „Co oznacza dekarbonizacja budownictwa z perspektywy indywidualnej – klienta, użytkownika, wykonawcy, architekta?”

 W trakcie całego wydarzenia oglądający transmisję będą mogli zadawać prelegentom pytania za pośrednictwem czatu.

 

Udostępnij >
T
separator