Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Porozmawiają o formach działalności gospodarczej w Polskim Ładzie

Formy prowadzenia działalności gospodarczej w świetle zmian podatkowych Polskiego Ładu” to temat bezpłatnego webinaru przygotowanego przez Zachodnią Izbę Gospodarczą, który odbędzie się 22 lutego br.

Podczas spotkania przedsiębiorcy dowiedzą się m.in. w jakich formach można prowadzić działalność gospodarczą oraz jakie zmiany dla nich zaszły w związku z wprowadzeniem Polskiego Ładu.  Mowa będzie również o tym, czy przewidywane są dalsze zmiany w odniesieniu do poszczególnych form działalności gospodarczej.

Spotkanie poprowadzi Paweł Wójcik, adwokat świadczący usługi prawne, w szczególności z zakresu prawa cywilnego, prawa korporacyjnego oraz prawa karnego gospodarczego.

Na co dzień prowadzi doradztwo prawne oraz reprezentuje przedsiębiorców indywidualnych i zbiorowych, w tym spółki prawa handlowego, stowarzyszenia i fundacje, w sprawach cywilnych i karnych, negocjuje i przygotowuje kontrakty, doradza w zakresie obrotu dziełami sztuki. Jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, Temple University James E. Beasley School of Law w Filadelfii, USA, a także Temple University School of Law Tokyo Campus w Japonii. Jest laureatem nagrody im. Petera Sevareid’a dla najlepszego studenta zagranicznego na Temple University James E. Beasley School of Law za wybitne osiągnięcia w nauce. Pełni także. funkcję członka Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu. 

Spotkanie odbędzie się online, 22 lutego 2022 r. od godz. 15.00 do 16.00.

Aby wziąć udział w webinarze należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Udostępnij >
T
separator