Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
W weekend darmowe porady prawne

W dniach 17 i 18 września 2021 r. we Wrocławiu będzie można skorzystać z darmowych porad prawnych. Radcowie Prawni z Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu będą odpowiadać na pytania prawne mieszkańców miasta.

Wydarzenie „Radca Prawny Radzi” to ogólnodostępna i nieodpłatna inicjatywa, która odbędzie się w dwóch lokalizacjach we Wrocławiu – na Placu Solnym oraz na Placu Nowy Targ we Wrocławiu w najbliższą sobotę i niedzielę, 17 i 18 września w godzinach 10:00-17:00. 
Radcowie Prawni z Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu będą odpowiadać na pytania prawne mieszkańców Wrocławia dotyczące ich spraw życia codziennego. Zakres dziedzin prawa objęty wsparciem radców prawnych obejmuje: 
- prawo cywilne 
- spadki i darowizny 
- prawo rodzinne 
- prawo administracyjne 
- prawo karne 
- zawieranie umów i zakupy w Internecie 

Celem wydarzenia „Radca Prawny radzi” jest promowanie dostępu do porad prawnych jako sposobu na uniknięcie negatywnych konsekwencji prawnych w codziennym życiu oraz wskazywanie w jakich sytuacjach możliwe jest korzystanie przez mieszkańców Wrocławia z nieodpłatnych porad prawnych i gdzie z takiej pomocy można korzystać. 

Dyżury osobiste Radców Prawnych będą odbywały się z zachowaniem środków bezpieczeństwa związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się COVID-19, a przede wszystkim z zachowaniem dystansu społecznego i zasad sanitarnych. 

Udostępnij >
T
separator