Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Wrocławscy radcy prawni udzielą darmowych porad

"Radca Prawny Radzi " - pod takim hasłem Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu już po raz drugi organizuje wydarzenie o charakterze społeczno - informacyjnym dla mieszkańców stolicy Dolnego Śląska i okolic. W ciągu dwóch dni – 30 września i 1 października 2022 r. będzie można skorzystać z darmowych porad prawnych.

Inicjatywa ma charakter nieodpłatnego i ogólnie dostępnego wydarzenia, która potrwa dwa dni w dwóch lokalizacjach we Wrocławiu

Akcja "Radca Prawny Radzi - Bezpieczny Senior w sieci" odbędzie się 30 września 2022 r. w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, przy ulicy Włodkowica 8, od godz. 10.00 do 16.00. Organizatorzy zapraszają wszystkich seniorów, którzy chcieliby skorzystać z darmowej porady prawnej oraz uczestniczyć w szkoleniach z cyberbezpieczeństwa i prawa.

Z kolei na 1 października 2022 r.  zaplanowano wydarzenie pod hasłem "Radca Prawny Radzi - Twój człowiek w sądzie". Tym razem prawnicy zapraszają wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic na bezpłatne konsultacje na Plac Solny we Wrocławiu, w godzinach 10.00-17.00.

Wydarzenie „Radca Prawny Radzi” jest skierowane do mieszkańców Wrocławia oraz członków ich rodzin, zagrożonych brakiem odpowiedniej wiedzy i świadomości prawnej w otaczającej ich rzeczywistości. Jego uczestnicy zostaną także poinformowani jak uniknąć negatywnych konsekwencji prawnych w codziennym życiu.

Zakres tematyczny porad radców prawnych obejmuje:

- prawo cywilne

- spadki i darowizny

- prawo rodzinne

- prawo administracyjne

- prawo karne

- zawieranie umów i zakupy w Internecie

Przez cały czas trwania wydarzenia możliwe będzie zasięgnięcie informacji o obowiązujących przepisach prawnych, a także o zakresie usług prawnych świadczonych przez radców prawnych.

Udostępnij >
T
separator