Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
27 listopada - Dzień Otwarty Notariatu 2021

W sobotę w godz. 10-16 już po raz 12. notariusze będą udzielać bezpłatnych informacji prawnych telefonicznie oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych – na czacie i podczas streamingu.

Temat tegorocznej edycji wydarzenia to „Porozmawiaj z notariuszem, jak zadbać o swój majątek. Bo warto zaufać profesjonaliście”. Niezależnie od tematu w czasie Dnia Otwartego Notariatu będzie można uzyskać wszelkie informacje dotyczące wszystkich czynności dokonywanych w kancelarii notarialnej, tj. dziedziczenia, postępowań spadkowych, nieruchomości, wszelkiego rodzaju umów sprzedaży, darowizn, umów o dożywocie, prawa rodzinnego, w tym małżeńskich umów majątkowych oraz wielu innych spraw związanych z majątkiem każdego obywatela.

Celem Dnia Otwartego Notariatu, który jest organizowany od 2010 r. przez Krajową Radę Notarialną we współpracy z izbami notarialnymi, jest edukacja prawna. Często osobom nie zajmującym się zawodowo prawem, brakuje podstawowej wiedzy z tego zakresu. Dlatego notariusze za jedno z ważniejszych swoich zadań uznają edukowanie społeczeństwa w zakresie tych obszarów prawa, które należą do ich kompetencji, jak i szerokie informowanie
o katalogu umów i czynności notarialnych, które będą odpowiednie dla realizacji celów zakładanych przez klientów kancelarii.

Zadaj pytanie notariuszowi w Izbie Notarialnej we Wrocławiu:

- telefonicznie: 71 716 22 29

- na czacie na żywo oraz w czasie streamingu: na profilu Porozmawiaj z Notariuszem na Facebooku

Udostępnij >
T
separator