Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Porozmawiają o tym, jak osiągnąć biznesową doskonałość

W jaki sposób zapewnić trwały sukces w organizacji i zarządzać w czasach niepewności– tego dowiedzą się uczestnicy szkolenia „Wprowadzenie do nowego Modelu EFQM”, które odbędzie się online 23 kwietnia 2021 r.

Model EFQM jest globalnie rozpoznawalnym i cenionym narzędziem wspierającym organizacje w zarządzaniu zmianami oraz doskonaleniu ich wyników. Określa on ramy procesu zarządzania i buduje podstawy do osiągania długoterminowego sukcesu i zrównoważonego rozwoju organizacji..Wśród wielkich globalnych firm wykorzystujących ten model są takie organizacje jak BOSH, BMW, Siemens czy Grundfoss. Znajduje on zastosowanie nie tylko w biznesie, ale również w innych podmiotach ekosystemu gospodarczego. Jego beneficjentami są np. miasto Dubaj, Swiss Post czy University of Winchester.

Szkolenie „Wprowadzenie do nowego Modelu EFQM” odbędzie się online w 23 kwietnia 2021 r. od godz. 09.00 do 11.30. Zostanie przeprowadzone przez Krajową Organizację Partnerską EFQM – Fundację Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu z udziałem accesorów konkursu EFQM Global Award.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie:  https://forms.gle/HWRWFtaUSnKJgtaTA

Szkolenie zbiegnie się w czasie z inauguracją polskojęzycznej wersji Modelu EFQM. Uczestnicy szkolenia otrzymają również możliwość uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Quality -Sustainability – Excellence”, która odbędzie się również 23 kwietnia 2021 r. i rozpocznie się o godzinie 12.00.

Udostępnij >
T
separator