Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Przyjmowanie zgłoszeń do „Dolnośląskich Gryfów” przedłużone do 3 października

Przedsiębiorstwa, samorządy oraz organizacje, które chcą zdobyć prestiżową statuetkę Dolnośląskiego Gryfa mogą zgłaszać swój udział w tegorocznej edycji wydarzenia. Przyjmowanie zgłoszeń do tego konkursu przedłużono do 3 października br.

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to konkurs, który promuje i nagradza najważniejsze osiągnięcia gospodarcze regionu. Docenia innowacyjność i zaangażowanie inwestycyjne, zauważa działania na rzecz lokalnej społeczności i wymierne korzyści jakie regionowi przynoszą dolnośląskie firmy. Jest przeznaczony dla firm, organizacji oraz jednostek samorządu terytorialnego z Dolnego Śląska. W tym roku odbędzie się on już po raz dziewiętnasty.

Podczas tegorocznej edycji konkursu statuetki „Dolnośląskiego Gryfa” zostaną wręczone w ośmiu kategoriach

1. Nowatorski pomysł na biznes

2. Dolnośląski produkt roku

3. Skuteczna transformacja biznesowa

4. Angażujący pracodawca

5. Firma świadoma ekologicznie

6. Nagroda za najlepszą współpracę w niesieniu pomocy 

7. Biznesowy lider roku 

8. Najlepsza współpraca biznesu i nauki 

Członkami Kapituły Konkursu są wybitni przedstawiciele biznesu, samorządu i nauki. Są to m.in. rektorzy najważniejszych wrocławskich uczelni, reprezentanci dolnośląskich gmin oraz dyrektorzy, prezesi i właściciele najważniejszych przedsiębiorstw i instytucji Dolnego Śląska, którzy odnoszą sukcesy nie tylko na rynku krajowym, lecz także zagranicznym.

Ankiety konkursowe dostępne są w wersji online na www.gryfy.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 3 października 2022 roku.

Każdy uczestnik może zgłosić swój udział aż w trzech kategoriach. Samo zgłoszenie uprawnia przedstawicieli firmy lub organizacji do udziału w Wielkiej Gali Biznesu, która odbędzie się 24 października 2022 roku w Teatrze Muzycznym Capitol. Wydarzenie to co roku przyciąga najważniejsze osobistości Dolnego Śląska ze świata biznesu, nauki, polityki i kultury.

Organizatorami konkursu są: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Partner Merytoryczny - PwC.

Zapraszamy do udziału w Konkursie „Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza”, będącego wyróżnieniem towarzyszącym przemianom gospodarczym na Dolnym Śląsku od osiemnastu już lat. Konkurs w swojej idei ma na celu nagradzanie przedsiębiorstw i samorządów znacząco wpływających na wzrost atrakcyjności biznesowej i rozpoznawalności naszego regionu.

Udostępnij >
T
separator