Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Robyg coraz więcej buduje we Wrocławiu

Grupa Robyg po połączeniu z Wrocławskim Przedsiębiorstwem Budowlanym buduje łącznie około 400 nowych mieszkań i domów. Drugie tyle planuje na gruntach należących wcześniej do WPB.

Większość z mieszkań aktualnie budowanych przez Grupę Robyg jest już prawie gotowa. Niedługo do sprzedaży trafią nowe lokale. Powstają one w kilku częściach miasta - na Jagodnie, Sołtysowicach, Wojszycach, Osobowicach i Muchoborze Wielkim. Jest to możliwe dzięki połączeniu z Wrocławskim Przedsiębiorstwem Budowlanym.

– Konsekwentnie umacniamy swoją pozycję, również lokalnie we Wrocławiu, z którym mocno wiążemy naszą przyszłość – twierdzi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Grupy Robyg. – Do wieloletniej tradycji Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego dołączyliśmy nasz  wysoki standard, by tworzyć we Wrocławiu różnorodne mieszkania w spokojnych i zielonych częściach miasta. Niedługo wprowadzimy na rynek kolejną pulę mieszkań.

Nowością w ofercie Robyg WPB jest Uroczysko III, czyli kolejny etap osiedla powstającego przy ul. Przejazdowej na Sołtysowicach. To największe osiedle pod szyldem Robyg WPB we Wrocławiu. Składa się z trzech etapów – każdy tworzą dwa budynki 3-piętrowe. Pierwsze budynki są już gotowe i zamieszkane. Aktualnie trwa budowa czterech kolejnych.

W realizacji jest również: Wojszyckie Alejki, Willa nad Potokiem na Muchoborze Wielkim oraz Osiedle Leśna Przystań na Osobowicach

Cztery osiedla Robyg WPB to łącznie około 400 mieszkań i domów.

– Nasze powiększone zasoby gruntów pozwalają na budowę kolejnych 400 mieszkań – zapowiada Joanna Chojecka

 

Udostępnij >
T
separator