Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Rusza druga edycja akcji #WspierajGastro

Wroclavia ponownie wspiera swoich restauratorów. Od 7 do 19 czerwca za zrobienie zakupów w centrum, klienci będą nagradzani voucherami do kawiarni i restauracji. W ten sposób będzie można skorzystać z oferty 23 lokali gastronomicznych we Wroclavii.

To już druga edycja projektu „Zrób zakupy i #WspierajGastro”. Pierwsza miała miejsce w marcu, kiedy gastronomia mogła działać wyłącznie na wynos. Obecna edycja ma na celu wsparcie restauracji i kawiarni, które zaledwie od tygodnia mogą ponownie gościć klientów stacjonarnie, stosując się do wymogów obowiązującego reżimu sanitarnego. Akcja rozpoczęła się wczoraj i potrwa do 19 czerwca. Zasady są bardzo proste: każdy, kto zrobi zakupy we Wroclavii na kwotę co najmniej 150 zł, otrzyma voucher o wartości 25 zł do wykorzystania w restauracjach i kawiarniach centrum.

Vouchery będą dostępne na stoisku promocyjnym zlokalizowanym w pobliżu fontanny, czynnym w godzinach 12:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku oraz od 11:00 do 19:00 w soboty. Wystarczy okazać maksymalnie trzy paragony, które łącznie będą dawały tę sumę. Przy odbiorze należy wskazać restaurację lub kawiarnię, do której chcemy otrzymać voucher. Na jego zrealizowanie będzie czas do końca lipca.

Vouchery będzie można zrealizować niemal we wszystkich kawiarniach i restauracjach Wroclavii – łącznie w 23 miejscach. Wśród nich odwiedzający znajdą popularne lokale serwujące m.in. burgery i kuchnie świata - Pasibus, Max Premium Burgers, KFC, Pizza Hut, Wrap Me, Doner Express i Express Oriental, North Fish i Izumi Sushi. Na tym nie koniec – na fanów kawiarnianych i lodowych przysmaków czekają vouchery do A. Blikle, Cafe Vincent, Costa Coffee, Etno Cafe, Green Cafe Nero, So Coffee, Starbucks, Polish Lody oraz Grycan. Klienci Wroclavii, będą mogli również skorzystać z oferty Crazy Bubble, czyli popularnych napojów prosto z Tajwanu, zamówić zdrowe, świeże soki z Frankie’s i Summer Taste, sałatkę w Salad Story czy wegetariański posiłek w Green Vibes.

Aby wziąć udział w akcji „Zrób zakupy i #WspierajGastro” należy być także użytkownikiem programu Cashback Wroclavia. To unikatowy program, który daje możliwość zwrotu części pieniędzy wydanych na zakupy we wszystkich sklepach Wroclavii, nawet 150 zł rocznie. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji mobilnej lub na stronie centrum handlowego, a następnie rejestrować zakupy i za każde z nich automatycznie zbierać punkty.

„Zrób zakupy i #WspierajGastro” to kolejna odpowiedź Wroclavii na sytuację pandemiczną. W kwietniu ubiegłego roku włączyło się w akcję #NaRatunekRatownikom, przekazując prowiant dla ratowników medycznych z Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, wpłaciło również darowiznę na przyłbice dla pracowników szpitali i dofinansowało posiłki dla seniorów. Z kolei wiosną tego roku Wroclavia już drugi raz podjęła współpracę z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, włączając się w akcję informacyjną na temat oddawania krwi i osocza oraz przekazując słodkie upominki dla dawców.

 

 

Udostępnij >
T
separator