Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Rusza kampania promująca turystykę rowerową na Dolnym Śląsku

Dolny Śląsk – znajdź swoją trasę! – to hasło nowej kampanii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, która ma na celu promocję turystyki rowerowej w regionie.

W ramach kampanii „Dolny Śląsk – znajdź swoją trasę!” powstanie seria spotów promujących aktywną turystykę oraz najpiękniejsze miejsca Dolnego Śląska. Spoty już od października będzie można zobaczyć w jednej z ogólnopolskich telewizji, w dolnośląskich kinach, w pociągach Kolei Dolnośląskich oraz w social mediach. Pojawią się także inspiracje dla różnych grup turystów, wywiady z gwiazdami sportu oraz seria artykułów na temat szlaków rowerowych w regionie. 

– Dolny Śląsk to bogactwo tras rowerowych – dla mniej i bardziej doświadczonych cyklistów, zarówno na nizinach, jak i w górskim terenie. Poprzez tę kampanię chcemy pokazać potencjał naszego regionu i zachęcić do odkrywania jego uroków z perspektywy dwóch kółek – mówi Cezary Przybylski, marszałek województwa dolnośląskiego.  

Długość szlaków rowerowych na Dolnym Śląsku szacowana jest na 8000 km. Ponad 200 pomysłów na rowerowe wycieczki o różnym stopniu trudności można znaleźć na stronie internetowej rowerem.info oraz w aplikacji mobilnej Dolny Śląsk rowerem (dostępnej na telefony z Androidem), w której znajdują się trasy wraz z opisami oraz zdjęciami. 

Udostępnij >
T
separator