Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Rusza portal promujący ofertę turystyczną Dolnego Śląska

Odkrywanie walorów Dolnego Śląska będzie teraz znacznie łatwiejsze dla turystów odwiedzających ten region. Wystarczy, że wejdą na portal www.dolnyslask.travel.pl. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, przy stworzeniu której siły połączyły Dolnośląska Organizacja Turystyczna, samorząd województwa i miasto Wrocław.

Na stronie internetowej www.dolnyslask.travel.pl umieszczone zostały propozycje pakietów turystycznych dla różnych zakątków województwa, które obejmują pobyt w hotelach i pensjonatach oraz dodatkowe atrakcje i wejściówki. Wszyscy zainteresowani znajdą tam także ciekawe informacje o poszczególnych rejonach turystycznych Dolnego Śląska. Na portalu funkcjonuje także sklep z pamiątkami, wydawnictwami, upominkami i biletami. Zakupy można tam zrobić płacąc klasycznym przelewem, a paczkę odebrać później w jednym z paczkomatów InPost.

Przez portal www.dolnyslask.travel.pl można zarezerwować pobyt identycznie, jak w klasycznym biurze podróży. Touroperatorem jest tutaj Dolnośląska Organizacja Turystyczna. Co ważne, oferta została zaprojektowana tak, aby umożliwić chętnym również zrealizowanie rządowego bonu turystycznego.

- Przedsiębiorcy działający w branży turystycznej, od wielu miesięcy są w niezwykle trudnej sytuacji – mówi Cezary Przybylski, Marszałek Województwa Dolnośląskiego. Dla wielu z nich zamknięcie gospodarki oznaczało pozbawienie jedynego i całorocznego źródła utrzymania. Od miesięcy wspieraliśmy ich finansowo. Teraz, kiedy wszystko powoli zaczyna wracać do normy, chcemy pomóc im wypromować swoją ofertę i dzięki temu przyciągnąć na Dolny Śląsk jak największą liczbę turystów.

Wszyscy dolnośląscy przedsiębiorcy działający w branży turystycznej mogą dołączyć do tego projektu. Wystarczy skontaktować się z Dolnośląską Organizacją Turystyczną i omówić szczegóły współpracy.

Udostępnij >
T
separator