Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Rusza Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W poniedziałek, 16 listopada 2020r. startuje kolejna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Od 2008 roku w ramach tego wydarzenia w 170 krajach świata, również w Polsce, przedsiębiorcy i osoby planujące założenie własnej działalności mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach i debatach na temat zagadnień związanych z prowadzeniem biznesu. Za merytoryczny aspekt wydarzenia odpowiadają organizacje i instytucje publiczne oraz sami przedsiębiorcy, którzy chcą dzielić się doświadczeniami i wspierać rozwój przedsiębiorczości w swoim regionie.

Wśród wydarzeń organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości można znaleźć inicjatywy dotyczące m.in. zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki.

Bezpłatne warsztaty i szkolenia online

Dla przedsiębiorców z Dolnego Śląska dostępne są m.in.:

    • Zostań Przedsiębiorcą - Pomysł na biznes – tygodniowy cykl warsztatów online na temat kolejnych etapów zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Wydarzenie organizowane przez Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych.
    • 3+1 elementów efektywnego wdrożenia zmiany w firmie – webinar organizowany przez Szkołę Zarządzania Zmianą
    • Nordkrill - Jak otworzyć biznes w czasach pandemii? – webinar przygotowany przez założycieli firmy Nordkrill, zajmującej się edukacją oraz wprowadzaniem na rynek oleju z kryla.
    • Sprzedaż w dobie pandemii - indywidualne konsultacje telefoniczne z Pawłem Czerwonym - właścicielem firmy Czerwony Business & Education i współwłaścicielem BeCREO Technologies, Edtechnet, Verx, który posiada doświadczenie w działalności biznesowej na rynkach zagranicznych (80 krajów). Organizatorem konsultacji jest inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości.
    • Sieć wzmocniona potencjałem - bezpłatne webinarium, dotyczące projektu „Wskocz do sieci” realizowanego przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Doradztwo Ekonomiczno-Finansowe Sp. z o.o. ze Świdnicy. Projekt jest skierowany głównie do Podmiotów Ekonomii Społecznej, ale do włączenia się w działania zaproszone są także firmy z sektora mikro, małej i średniej przedsiębiorczości. Tematem spotkania będą możliwości wynikające z przystąpienia do istniejących klastrów lub stworzenia ponadregionalnej sieci branżowej PES.

Więcej na temat terminów spotkań, warto odwiedzić stronę: https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/

 

Udostępnij >
T
separator