Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Startują Akademickie Targi Pracy

Ponad 50 pracodawców weźmie udział w rozpoczynających się w środę, 17 listopada, Akademickich Targach Pracy. To już 35. edycja tego wydarzania, która w tym roku w całości odbędzie się online.

Akademickie Targi Pracy skierowane są do studentów i pracodawców. Umożliwią młodym ludziom odnalezienie się na rynku pracy, a pracodawcom pozwolą na bliższe poznanie przyszłych pracowników. Uczestnicy mają szansę zapoznać się z ofertami pracy, praktyk i staży, wziąć udział w ciekawych warsztatach i szkoleniach.

W tym roku targi odbędą się w sieci, na wirtualnych stoiskach. Spotkania rozpoczną się o godz. 10.00. Na uczestników czekają oferty pracy, ale też konkursy czy miejsca, w których można np. skonsultować swoje CV.

– Targi na Politechnice Wrocławskiej to przede wszystkim wspaniała okazja do kontaktu z potencjalnymi pracodawcami – mówi Anna Bajor-Traczyńska z Fundacji Manus. – Tego dnia, w przyjaznej atmosferze można poznać bliżej firmy, które w przyszłości mogą się stać miejscem pracy dla młodych ludzi – dodaje.

Ponadto 18 i 19 listopada zaplanowano 25 specjalnych webinariów prowadzonych przez zaproszonych przedstawicieli pracodawców.

Akademickie Targi Pracy są cyklicznym projektem Fundacji Manus, organizowanym wspólnie z Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej. Sponsorami targów są firmy Nokia oraz Credit Suisse.

Udostępnij >
T
separator