Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Startuje "Hand in Hand" 2020

Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 wspólnie z wrocławskim Centrum Hewlett Packard Enterprise, zapraszają na bezpłatne szkolenia dla reprezentantów NGO

Inicjatywa „Hand in Hand” powstała, aby umożliwić dialog między sektorami w poszukiwaniu nowych płaszczyzn kooperacji, nie tylko polegających na wsparciu finansowym dla organizacji pozarządowej. Celem przedsięwzięcia jest promowanie możliwości dla beneficjentów i korzyści dla firm, jakie daje współpraca oparta na wolontariacie.

W tej edycji dzięki wsparciu partnerów inicjatywy organizatorzy przygotowali 12 warsztatów, których tematyka skupia się na przydatnych umiejętnościach i narzędziach do pracy w środowisku wirtualnym:
- Podstawy zarządzania projektami – 21 września
- Efektywne wykorzystanie spotkań online – 22 września
- Pierwsza strona internetowa na WordPressie  - 24 września
- Zdalne przywództwo - jak skutecznie zarządzać wirtualnym zespołem  29 września
- Budowanie marki osobistej w mediach społecznościowych – 6 października
- Uwierzyli i opowiedzieli niesamowitą historię, czyli moc narracji w content marketingu  - 7 października  
- Wprowadzenie do programu Power BI Desktop – 8 października

- Zespół/klient/partner w pracy odległość -15 października
- Narzędzia ułatwiające prowadzenie organizacji na odległość  - 19 października
- Podstawy cyberbezpieczeństwa - wybrane zagadnienia – 20 października
- Ergonomia pracy oraz podstawy pierwszej pomocy w czasie pandemii – 21 października
- Fake News - jak nie dać się zmanipulowac i być wiarygodnym? – 22 października

Szkolenia poprowadzą eksperci z lokalnych firm i organizacji: CodersCrew, Direct Communication, Hewlett Packard Enterprise, Infor, John Weston Group, Mondelez Polska, Schaeffler oraz Smith+Nephew.
W ramach „Hand in Hand” odbywają się co roku dwa przedsięwzięcia. Wiosną jest to otwarta konferencja, podczas której prezentowane są realizowane projekty CSR jako dobre praktyki pozafinansowej współpracy między biznesem a NGO. Spotkania te są również doskonałą platformą bezpośredniego dialogu między sektorami, wymiany opinii oraz networkingu. Z kolei jesienią organizowany jest cykl bezpłatnych warsztatów dla reprezentantów organizacji pozarządowych, które dostarczane są przez ekspertów z lokalnych firm.

Wszystkie projekty „Hand in Hand” organizowane są całkowicie bezkosztowo, a bazują na wolontariacie i wykorzystaniu dostępnych środków (sale konferencyjne w siedzibach organizatorów lub partnerów, promocja wydarzenia dzięki networkowi organizatorów i patronów.

Więcej informacji o szkoleniach oraz rejestracja bezpośrednio na stronie www.handinhand.wroclaw.pl 

Udostępnij >
T
separator