Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Tarczyński głównym sponsorem WOŚP we Wrocławiu

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku po raz 31. To już 4. raz z rzędu, gdy marka Tarczyński została głównym sponsorem wrocławskiego Finału. Rodzinna firma wesprze inicjatywę Jurka Owsiaka nie tylko finansowo. W tym roku na charytatywnych aukcjach będzie można wylicytować wynajem Food Trucka MeatLovers oraz dożywotni bilet wstępu na mecze Panthers Wrocław – najlepszej w Polsce drużyny futbolu amerykańskiego.

Rodzinna firma z Ujeźdźca Małego od lat wspiera inicjatywy charytatywne oraz akcje na rzecz lokalnej społeczności. Takie zaangażowanie jest naturalnie zakorzenione w DNA firmy i zostało na stałe wpisane w działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu – Tarczyński Lepiej. 

– Inicjatywa stworzona przez Jurka Owsiaka nie tylko pomaga w ratowaniu zdrowia i życia. Tworzy nierozerwalne więzi, łącząc miliony ludzi o wielkich sercach na całym świecie. Dlatego od wielu lat, a już po raz czwarty – jako główny sponsor wrocławskiego Finału – gramy wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy – mówi Tomasz Tarczyński, Dyrektor Marketingu i Eksportu w Tarczyński S.A.

Finał pełen atrakcji 

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w tym roku w ostatnią niedzielę stycznia. Jego wrocławska odsłona – między innymi dzięki wsparciu marki Tarczyński – zawita ponownie na Rynku stolicy Dolnego Śląska. Na scenie przez cały dzień będą odbywać się koncerty polskich i zagranicznych artystów. Do tej pory potwierdzono występ doskonale znanej wrocławianom orkiestry Dziubek Band, której – według zapowiedzi organizatorów – będą towarzyszyć czołowi polscy wykonawcy. Ich nazwiska zostaną ujawnione wkrótce. Na scenie pojawi się także taneczno-muzyczny zespół ludowy – Grupa Shamla Kalbelia Sapera. Nie zabraknie także dodatkowych atrakcji. Tych dostarczą m.in. zawodnicy z klubu sportów amerykańskich – Panthers Wrocław, których właścicielem jest popularny producent kabanosów. W ich strefie – stworzonej z myślą o Finale WOŚP – będzie można spróbować swoich sił w ulubionych sportach Amerykanów. Nie zabraknie również Food Trucka MeatLovers z przekąskami marki Tarczyński. 

Charytatywne aukcje

Środki zebrane zarówno tego dnia, jak i poprzez licytacje na platformie Allegro, zostaną przeznaczone na sprzęt, który przyspieszy diagnostykę zakażeń sepsy. Firma w tym roku przekazała na aukcje wynajem firmowego Food Trucka MeatLovers, który nakarmi zwycięzcę oraz jego znajomych hot dogami z linii Tarczyński Naturalnie. Nie lada gratka czeka także na kibiców wspierających drużynę Panthers Wrocław – dożywotni bilet wstępu na wszystkie mecze futbolistów, którzy jako jedyny zespół z Polski walczą w elitarnych rozgrywkach European League of Football (odpowiednik piłkarskiej Ligi Mistrzów). W ubiegłym roku, dzięki przedmiotom przekazanym przez markę Tarczyński, konto Fundacji zostało zasilone kwotą 24 600 zł.

 Link do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/foodtruck-meatlovers-na-twojej-imprezie-13151938425

https://allegro.pl/oferta/dozywotni-bilet-na-mecze-panthers-wroclaw-13152123195

Udostępnij >
T
separator