Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Targi Pracy już 13-14 czerwca 2022 r.

Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, Zachodnią Izbę Gospodarczą – Pracodawcy i Przedsiębiorcy oraz Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, odbędą się w dniach 13-14 czerwca 2022 r. w godz. 9.00-14.00 na terenie Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu przy ul. Glinianej 20-22. Obecnie trwają zapisy dla pracodawców oferujących wolne miejsca pracy na terenie Wrocławia lub powiatu wrocławskiego.

Targi pracy to okazja, żeby zapoznać się z najnowszymi ofertami zatrudnienia w regionie. Organizatorzy przewidzieli także oferty przeznaczone dla uchodźców z Ukrainy. Podczas targów pracodawcy i pracownicy będą mogli poznać także prawne aspekty zatrudnienia obywateli Ukrainy.

Do 3 czerwca firmy i przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w targach pracy powinni przesłać zgłoszenie na pocztą elektroniczną. Wszystkie potrzebne formularze znajdują się na stronie: https://zig.pl/2022/05/18/targi-pracy-13-14-06/

Uwaga, organizatorzy informują, że zgłoszenie udziału przesłane przez firmy pośredniczące w zatrudnieniu oraz pracodawców, których większość oferty obejmuje pracę za granicą, będą kwalifikowane negatywnie.

Udział w Targach Pracy jest odpłatny. Warunkiem udziału jest wniesienie opłaty współorganizatorowi, Zachodniej Izbie Gospodarczej, odpowiedzialnemu za wynajem i organizację stoisk wystawienniczych.

Koszt wynajęcia stoiska wynosi 549,99 zł brutto za dwa dni lub 275,00 zł brutto za jeden dzień. Wraz z informacją o zakwalifikowaniu do udziału w Targach pracodawca otrzyma informację dotyczącą sposobu opłaty za stoisko wystawiennicze.

Szczegółowe informacje o zgłoszeniach dla pracodawców udziela PUP we Wrocławiu: tel. 071 77 01 615.

Udostępnij >
T
separator