Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Teatr dla dzieci i rodzinny piknik przed Magnolia Park

W najbliższą sobotę dzieci będą miały okazję spotkać się na interaktywnym spektaklu „Przebój lata, czyli Skrzydlaty Odlot”. Przed Magnolia Park stanie teatralna scena, a obok niej dmuchańce i stanowiska z warsztatami z Minecrafta oraz drewnianymi laurkami.

Kolorowe i oryginalne kostiumy, wesołe piosenki i dobra zabawa dla całych rodzin. Sobotnie widowisko plenerowe dla dzieci, przygotowane przez Teatr Kultureska z Krakowa, to opowieść o trzech ptakach – Papudze Pelagii, Gołębiu Gieniu i Sowie Soni, które spotykają się na dachu, by założyć teatr.

– Nasze widowisko to ponad 50 minut przepełnionych doskonałym humorem, zabawnymi piosenkami i kolorami. Zapraszamy dzieci, ale też ich rodziców oraz opiekunów do wspólnego śpiewania i dobrej zabawy na świeżym powietrzu – zachęca Natalia Przybylska z Teatru Kultureska.

Jak dodaje, spektakl to przede wszystkim muzyka na żywo - łącznie będzie to aż 10 piosenek. Widowisko „Przebój lata, czyli Skrzydlaty Odlot”, dedykowane dla dzieci od lat trzech, zostanie wystawione podczas rodzinnego pikniku przy Magnolia Park. Aktorzy pojawią się na scenie o godzinie 12.00, a spektakl będzie można oglądać siedząc na leżakach i wygodnych poduchach. 

Przed centrum handlowym zostaną też ustawione stoiska warsztatowe i animacyjne. W programie pikniku jest malowanie buziek, kolorowe warkoczyki, warsztaty z Minecrafta oraz przygotowania wyjątkowych drewnianych laurek, a także gigantyczne kolorowanki i balony dla dzieci. Nie zabraknie także strefy dmuchańców oraz darmowej lemoniady dla wszystkich uczestników. Dodatkowo dzieci będą mogły samodzielnie ozdobić latawce, które zabiorą do domu. 

– Piknik przed Magnolia Park to idealny sposób na spędzenie wolnego dnia z całą rodziną. Spektakl Teatru Kultureska spodoba się na pewno nie tylko dzieciom, ale też dorosłym. Z kolei strefa atrakcji i warsztatów pozwoli dzieciom w kreatywny sposób rozwijać swoje pasje – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Rodzinny piknik odbędzie się przed Magnolia Park, w strefie fontann – tam też zostanie rozstawiona scena, leżaki, poduchy i stanowiska animacyjne. Wydarzenie rozpocznie się
o godzinie 11.00 i potrwa do godziny 16.00.

Wstęp oraz wszystkie atrakcje są bezpłatne.

 

Udostępnij >
T
separator