Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Trwa zimowy nabór na Politechnikę Wrocławską

Prawie 4,5 tys. miejsc czeka na tych, którzy chcą zacząć naukę na Politechnice Wrocławskiej na stacjonarnych i niestacjonarnych studiach II stopnia. Kandydaci mają do wyboru 64 kierunki, w tym 21 po angielsku oraz dwie nowości – bezpieczeństwo i higiena pracy oraz gospodarka o obiegu zamkniętym i ochrona klimatu.

Na kandydatów czeka prawie 4 tys. miejsc na studiach stacjonarnych i prawie 400 na studiach niestacjonarnych. Jednocześnie będziemy rekrutować także na niestacjonarne studia I stopnia z górnictwa i geologii (50 miejsc).

Jedną z nowości będzie gospodarka o obiegu zamkniętym i ochrona klimatu na Wydziale Inżynierii Środowiska. Ci, którzy zdecydują się na ten kierunek, zajmą się innowacyjnymi technologiami związanymi m.in. z recyklingiem, bioinżynierią i walką ze skutkami zmian klimatycznych.

Z kolei absolwenci nowego kierunku na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii będą potrafili zarządzać bezpieczeństwem i higieną pracy w dowolnym zakładzie pracy. Poznają zasady projektowania, wdrażania i przeprowadzania audytów systemów zarządzania bezpieczeństwem pracy oraz narzędzia i techniki doskonalenia oraz integracji tych systemów.

Rejestracja kandydatów w uczelnianym systemie ruszyła w 5 stycznia, a właściwy wybór ułatwią spotkania online z przedstawicielami poszczególnych kierunków. Rozpoczną się one 17 stycznia, a kandydaci będą mieli okazję posłuchać zarówno wykładowców, jak i studentów z poszczególnych kierunków oraz zapytać o interesujące ich kwestie związane z nauką na PWr.

Spotkania będą transmitowane na żywo na profilu Politechniki Wrocławskiej na Youtube: https://www.youtube.com/c/politechnika

Dostępne kierunki oraz więcej informacji na temat rekrutacji
można znaleźć na stronie: http://rekrutacja.pwr.edu.pl

Rejestracja w systemie potrwa do 18 lutego. Wymagane dokumenty będzie można składać od 10 lutego w budynku C-13, pokój 0.12, w godz. 10.00-16.00, a w sobotę 19 lutego od 9.00 do 12.00 (w dniach 12-13 lutego Dział Rekrutacji będzie nieczynny). Listy wszystkich przyjętych zostaną podane 21 lutego.

Punkt informacyjny Działu Rekrutacji mieści się na pierwszym piętrze w budynku C-13 (Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25, pokój 1.14). Kontakt: tel. 71 320 27 78, e-mail: rekrutacja@pwr.edu.pl.

Udostępnij >
T
separator