Zgłoś uwagę
Federacja Przedsiębiorców Polskich

F    L    I    I       
Trwają zapisy na Forum Ekonomiczne w Karpaczu

Od 7 do 9 września w Karpaczu odbywać się będzie największe spotkanie przedstawicieli biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. Weźmie w nim udział ponad 3 tys. gości z Europy, Azji Centralnej, USA.

XXX Forum Ekonomiczne w Karpaczu odbędzie się w tym roku w dniach 7-9 września pod hasłem „Europa w poszukiwaniu przywództwa”. Jest ono największą platformą spotkań, na której nie tylko dyskutuje się o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów, ale także przedstawia konkretne rozwiązania i innowacyjne idee. Międzynarodowy wymiar Forum Ekonomicznego daje szansę na to, aby zastępować stereotypy faktami, a opinie kształtować na podstawie rzeczowej wymiany poglądów.  

W sesjach plenarnych oraz ponad 200 panelach dyskusyjnych wezmą udział głowy państw i członkowie rządów, liderzy biznesu, wiodący dziennikarze, przedstawiciele licznych organizacji pozarządowych. Dyskusje merytoryczne nastąpią w ramach kilkunastu paneli tematycznych, wśród których pojawią się takie ścieżki jak „Biznes i Zarządzanie”, „Makroekonomia”, „Polityka Międzynarodowa”, „Forum Bezpieczeństwa”, „Społeczeństwo”, „Forum Ochrony Zdrowia”.

Podobnie jak w latach poprzednich zostaną wręczone nagrody Forum Ekonomicznego w kategoriach: Człowiek Roku, Firma Roku oraz Organizacja Pozarządowa Europy Środkowo-Wschodniej

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Główny Partner wydarzenia to Województwo Dolnośląskie, a miasto gospodarz – Karpacz.

Aby zarejestrować się na Forum Ekonomiczne w Karpaczu należy wejść na stronę internetową wydarzenia.

Udostępnij >
T
separator